Baransu suç duyurusunda bulundu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
Bana somut bisey söyleyin ya bakın biz spor kulubuyuz ve sportif başarilamiz şunlar diyin

Tutturmussunuz 3u biz etmiyor amatör şube sonuç ne 30 yılda tek türkiye kupası mi şaibeli şampiyonluk mu avrupadan üst üste elenmeler mi 0 çekip gelmeler mi?

Herkes fenerbahçe büyüklüğünü kabul eder onun yaptıgi farklı aslında siz herşeyi daha iyi biliyorsunuz bizden ama maddi olarak güç sağladigini düşündüğünüz için sesiniz çıkmıyor çok şeyi satın alır ama onurlu insanlari alamaz satamaz mahkemeleri satın alamaz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şampiyonluk saibeli falan değil ... Fedarasyonun sitesine girdiğin zaman aslanlar gibi fenerbahçenin orada şampiyon olarak yazıldığını görürsün . Gir iki dakika bak halit :D

greenmile

greenmile

Üye
Bana somut bisey söyleyin ya bakın biz spor kulubuyuz ve sportif başarilamiz şunlar diyin

Tutturmussunuz 3u biz etmiyor amatör şube sonuç ne 30 yılda tek türkiye kupası mi şaibeli şampiyonluk mu avrupadan üst üste elenmeler mi 0 çekip gelmeler mi?

Herkes fenerbahçe büyüklüğünü kabul eder onun yaptıgi farklı aslında siz herşeyi daha iyi biliyorsunuz bizden ama maddi olarak güç sağladigini düşündüğünüz için sesiniz çıkmıyor çok şeyi satın alır ama onurlu insanlari alamaz satamaz mahkemeleri satın alamaz

taraftarı olduğun beşiktaştan başarılıyız en basitinden yetmez mi:) galatasaray konusunu hiç açmıyorum bile.

haltie

haltie

Üye
Şampiyonluk saibeli falan değil ... Fedarasyonun sitesine girdiğin zaman aslanlar gibi fenerbahçenin orada şampiyon olarak yazıldığını görürsün . Gir iki dakika bak halit :D

:D ben ben şampiyon dedim zaten ama şaibe var:) olmasa mahkemeler olmaz baskaniniz metriste volta atmazdi o şampiyonluk hep öyle olarak kalacak lekeli...

taraftarı olduğun beşiktaştan başarılıyız en basitinden yetmez mi:) galatasaray konusunu hiç açmıyorum bile.

Aziz y bahsediyoruz bu kadar anlatıyorsunuz adamı bak geldiğinden beri kim başarili olmuş çok açık bisey var ortada gs en başarılı bu çok rahat ortada sizin dediğiniz gibi değil yani tekiz falan diyorsunuz uzaya çıkmış gibi geliyor sizede alakası yok arkadaşlar :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
lekeli falan kalmaz halit merak etme
Resmiyette herşey belli olur . Hem biz gözlerimizle izledik . En ufak şaibeli maç görmedik ... Vicdanımız çok rahat yani .

haltie

haltie

Üye
Valla herkes izledi ali zaten şike takımlar arasında değil o yüzden genel açıdan bakinca belli olmaz şike kulüp ve rakip iki üç oyuncu arasında oluyor iddialar öyle aziz y ondan hüküm giydi birde çete suçu var yani zor maç oldu diyip şike olmadı demek doğru değil şike var demekte doğru değil mahkeme veriyor biz değil kararı

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çok şey yazacağım ama sıkıldım bu şike muhabbetlerinden . Harbiden baydi artık ...
Bırakalim artık su şike yok bilmem ne muhabbetini ...
Konuyu da çok fazla amacından çıkarmışız bu arada . :)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Konu Kapanmıştır.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...