bankalardan bir kez daha soğudum

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bankalardan bir kez daha soğudum
iki ay önce denizbankı aradım ve kredi kartı almak istediğimi söyledim. birkaç bilgi aldıktan sonra sizi daha sonra arayacağız deyip telefonu kapattılar. yaklaşık bir hafta sonra aradılar yine bir kaç bilgi istediler ve o konuşmadan sonra telefonuma kart adresinize gönderilecektir diye mesaj geldi.

aradan 3 hafta geçmesine rağmen kart adresime gelmedi ve kart gelmeden de adresime kredi kartı borç ekstresi geldi. daha kartı elime almamışım... 10 liralık bir ödemem varmış.. ben aradım müşteri hizmetlerini ve bunun nereden kaynaklandığı sordum bana bir sürü şey saydılar ben lütfen iptal edin dedim onlar borcunuzu ödemeden iptal edemeyiz dediler. bende hesabımdan alıp ödeyin dedim. onlarda ödeyip kartı iptal ettiler. bugün de telefonuma mesaj geliyor ödemeniz var diye...yine aradım müşteri temsilcisini benim kartım iptal olmuştu hani buda neyin nesi dedim yine binbirşey saydı bana yok sigorta yok yıllık kullanım ücreti..... kartın borcunu ödeyip kartı iptal ettiğim halde yine ekstre geliyor bana..... sadece denizbank tan değil eğer imkanınız varsa hiçbir bankaya bulaşmayın derim...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Hakkinizi arayacaksiniz. Hicbir bankaya bulasmayin. Dolandiriyor derseniz sadece bir anlami olmaz.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
vaktin varsa dava acabilirsin

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
mcnpl4

mcnpl4

Üye
keske sadece bankalar olsa. bize duzgun hizmet sunmasi gereken tum kurumlar boyle. hayati zorlastiriyorlar bizden aldiklari paralarla

zombaka

zombaka

Üye
benim rahat etmedi ama sizimki etcekse söyleyim bu olaylar tüm dünyada var

restmod

restmod

Üye
Dava acin hakkinizi arayin

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
yüksek bir miktar olsa dava açardım. ama düşük bir miktar olduğu için uğraşmak istemiyorum. öneriler için teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

keske sadece bankalar olsa. bize duzgun hizmet sunmasi gereken tum kurumlar boyle. hayati zorlastiriyorlar bizden aldiklari paralarla

aynen öyle kardeşim

- - - Eklendi - - -

benim rahat etmedi ama sizimki etcekse söyleyim bu olaylar tüm dünyada var

malesef öyle...

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kredi karti kullanmak bir mesela ya.Saka maka herkesin elinde en az 2 kart var.

by-pegasus

Üye
benim hiç kredi kartıyla işim olmaz

fk555897

fk555897

Üye
İnternetten tüketici haklarının telefon numarasını bulup bu numaralara şikayet edebilirsin veya şikayetvar.com'a şikayet dilekçesi yazıp gönderirsin. Banka seni en kısa zamanda arayıp bir sonuç bulmaya çalışacaktır.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten tüketici haklarının telefon numarasını bulup bu numaralara şikayet edebilirsin veya şikayetvar.com'a şikayet dilekçesi yazıp gönderirsin. Banka seni en kısa zamanda arayıp bir sonuç bulmaya çalışacaktır.

teşekkürler. Yarın ilk işim bu olacak inşallah.

Anil-D

Anil-D

Üye
en iyisi kart kullanma