Bana Android Değilde Windows Phone Almam Için Nedenler Verin..

Sponsorlu Bağlantılar

mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
Bana Android Değilde Windows Phone Almam Için Nedenler Verin..
Tasarımları ile Windows Phone ailesine sempati duymaya başladım ancak Youtube sorunları uygulama sorunları ve düşük RAM değerleri ile şimdiden olumsuz eleştiriler ile karşılaştım.. Maxicep in saygın forum üyelerine danışayım dedim birde.. ;) Bana Android değilde Windows Phone almam için nedenler verin..

respection123

Üye
Eşi benzeri yok taklit etmez.

• Beğen
Tepkiler: mesutmaxi
mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
Windows tur heryerde çalışır gibi bi taklit etmezlikse olur. Pc de bu kadar yaygın olan dev bir firma neden Google'ın Youtube na kalmış.. Html 5 kullan flash yerine bişeyler yap yaptığın tel herşeyi yapsın tüm dosyaları pc misali açsın be Windows

• Beğen
Tepkiler: muratkara21
papakudioflu

papakudioflu

Admin
almak istersen neden çok. Kendin de bulabilirsin:) farklı bir arayuz. Akıcı ve kullanıcı dostu kullanım deneyimi,sosyal ağlarla entegre kişiler hub'ı,interaktif canlı karo döşeme başlat ekranı vs vs. Sen cihazdan beklentilerini belirtirsen daha kolay yardımcı olabiliriz.

• Beğen
mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
Benim beklentim aldığım ürünün arkasında durabilmek aslında :) Bana gelip bi Androidli ki şuan bende öyleyim düşük yazılımla.. İlk uygulamalar bize çıkıyor demesin dicem de nerdee.. Biraz baktım bu konulara benim için önemli olan telefın akacak android bazen kasıyor takılmalar bunlar olmayacak mesala aklıma ilk gelen

man20

man20

Üye
Benim beklentim aldığım ürünün arkasında durabilmek aslında :) Bana gelip bi Androidli ki şuan bende öyleyim düşük yazılımla.. İlk uygulamalar bize çıkıyor demesin dicem de nerdee.. Biraz baktım bu konulara benim için önemli olan telefın akacak android bazen kasıyor takılmalar bunlar olmayacak mesala aklıma ilk gelen
akıcılık konusunda wp'ye güvenebilirsiniz ama yeni çıkan bi uygulamanın android ile beraber çıkması için biraz daha zamanı var benim düşüncem 1 yılı daha var.

• Beğen

pandox

Üye
bana göre android'in tek avantajı oyunları :) kime sorsam adam akıllı bi uygulama bulamamaktan şikayetçi.wp yeni yeni kendini geliştiren bi sistem ama sağlam adımlar ile ilerliyo.nokia da çok güzel modeller ile destek veriyo.telefonlar su gibi akıyo takıldığını görmedim daha.milyonlarca adroid uygulaması olsa ne olmasa ne :D kullanacak adam akıllı bişey bulamdıkdan sonra

• Beğen
mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
I- Phonu olan bir arkadaşım mesela en çok bu konuda telefonuna güveniyor: "Takılma kasma yok".. Windows Phone evet yeni geişecek onca yolu olan bi işletim sitemi rakiplerine göre.. Ancak Windows Phone da da sanırım stabil olması ön plandaZaten Microsoft ta satın almış Nokia yı sağlam adımların en büyük işaretlerinden biri. Koskoca Microsoft az önce de dedim yap işte pc de her dosyayı açan herşeyi yapabilen dünyanın bir numarası bi işletim sistemin var mobil sistemlerle entegre et uçur bizi diğerleri konuşamasın :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
I- Phonu olan bir arkadaşım mesela en çok bu konuda telefonuna güveniyor: "Takılma kasma yok".. Windows Phone evet yeni geişecek onca yolu olan bi işletim sitemi rakiplerine göre.. Ancak Windows Phone da da sanırım stabil olması ön plandaZaten Microsoft ta satın almış Nokia yı sağlam adımların en büyük işaretlerinden biri. Koskoca Microsoft az önce de dedim yap işte pc de her dosyayı açan herşeyi yapabilen dünyanın bir numarası bi işletim sistemin var mobil sistemlerle entegre et uçur bizi diğerleri konuşamasın :)
Bence senin derdin android cilere ezilmemek :ehe

Telefon senin ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra gerisi boş bence...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve mesutmaxi
mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
:D Olabilir.. Bende az ezmedim zamanında ama Windows Phone a baya baya ısınmaya başladım. Aldıktan sonra dediğin gibi ihtiyacı karşılasın yeter ama havası da olsun az :D Hedef Nokia Lumia 925 arkadaşlar ancak şimiden illede Sony Xperia Z diye kışkırtanlar yok değil..

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
benim size tavsiyem forumda bir çok konu var iyisiyle kötüsüyle yapılan tartışmalar var biraz inceleyin kafanıza yatıyorsa sonuçta yeni bir sistem zevkle alabilirsiniz tabi sabretme güdünüz varsa.

• Beğen
Dejavuex

Dejavuex

Üye
bana göre android'in tek avantajı oyunları :) kime sorsam adam akıllı bi uygulama bulamamaktan şikayetçi.wp yeni yeni kendini geliştiren bi sistem ama sağlam adımlar ile ilerliyo.nokia da çok güzel modeller ile destek veriyo.telefonlar su gibi akıyo takıldığını görmedim daha.milyonlarca adroid uygulaması olsa ne olmasa ne :D kullanacak adam akıllı bişey bulamdıkdan sonra

Kesinlikle katılıyorum 1 yıllık android fanıyken ben wp'ye geçtim.Oyunlar güzel ama diğer uygulamalarda gerçekten büyük sıkıntı var güncelleme geldikçe düzeliyo fakat illallah ettirdi bana artık wp yeni uygulama sorunu edenler var anlamıyorum onları kesinlikle wp ileride harika bi sistem olucak.

• Beğen
mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
Ha şöyle bana bunlarla gelin :)) Windows Phone 925 inşallah karar verildiBirde şu var arkadaşlar onu farkettim.. Navigasyon da da heryönüyle Nokia Maps desteği ile rahat ve akıcı kullanım Lumia windows phone lar önde.. Kamera desen zaten önde baktğım kadarıyla ee bizede bu yeter

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
android android dediler aldım s4 açıkçası lumianın performansı daha iyibence mutlaka lumia almalısın ha oyun uygulama diyosan da s4 tercih etmelisin bu arada s4 deki o gözle kontrol falan hikaya kafanızı yukarı kaldırırsanız yukarı gidiyo gözle yapılan pek Bi şey yok keşfettiğim kadarıyla

• Beğen
Kergitli

Kergitli

Üye
Bi kere yeniliklere açık. Hergün yeni uygulamaları heyecanla deniyorsun
Köşeli kasa tasarımı ile sistemin arayüzü görsellik olarak çok uyumlu.
Piyasadaki en stabil ve hızlı işletim sistemi. Aynı zamanda hacklenemiyor. Güvenli
Lumia alırsan kamerasıda rakipsiz. Kesinlikle lumia almanı öneririm htc beni wp8den soğuttu iyiki ikinci bi şans vererek L920 almışım

• Beğen
Tepkiler: mesutmaxi ve man20
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Türkiyede bir çok kişi android kullanıyor sen wp aldıgın zaman senin bi farkın oluyor biraz havalı duruyor anlatabildimmi ayrıca akıcılık wp'nin işi ayrıca kamera farkıda var tabi nokianın kamerasını başka telefonlarda bulamazsın.:disko:

• Beğen
CocoDai

CocoDai

Üye
gel abi gel sen wp ye bende androidden geldim ama l925 le ve sistem mükemmel ve oldukça hızlı androidden sonra uçuyorum resmen

• Beğen
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Çunku ios Bi androiddir.android Bi iosdur.Ama Windows Phone Windows Phone dur ;)

• Beğen
Tepkiler: mesutmaxi ve goktas19
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ben 920mde aynı anda maçkolik,internet explorer,jewel hunter(oyun) ve müzik açtığımda gram kasma olmuyor..Bu konuda hiç bir işletim sistemi wp ile yarışamaz stabillik konusunda.
Telefonlar zaten şekil,Mağazamız kötü ona diyecek birşeyimiz yok daha küçüğüz zamanla büyüyücez inşallah.1 yıl sonra wp 8.1 blue güncellemesinden sonra kim tutar bizi soruyorum? :ehe

• Beğen
q0nzalez

q0nzalez

Üye
bence uygulama yönündende sıkıntılar giderildi. pek araştırma yapamadığım için kesin bişey söylemiyim ama bence uygulama sıkıntısı çoğunlukla gitti ve şunu diyorum androiddeki eş değerli wp uygulamalarının bir çoğu androiddekinden daha gelişmiş. oyun bakımındanda artık oyunların bazıları android ve iosa geldiğinden geç gelsede geliyo. ve sorunsuz şekilde oynuyabiliyosunuz. ne bi kasma ne bi takılma oluyo. ali kemal abiden okumuştum bi konuda galiba tam hatırlamıyorum. artık yeni gameloft oyunları android ve iosla eş zamanlı çıkıcak diye hatırlıyorum. youtube falan demişsin onuda google ms in kendi youtube uygulamasna block koydu ama YouTubeHD adlı program müthiş iş görüyo. 920de hd izlediğin videoyu 520 dede hd olarak izliyebiliyosun aradaki tek fark ise ekran küçüklüğü 920 hd ekranlı ama 520 değil o halde bile çok net video görüntü alabilirsin. işin sonu 925 al bence pişman olmazsın ama alırsan 32lik vodafone dan al :) 16lık olanı az gelebilir :)

• Beğen

Üst Alt