Balotelli [ Komedi ] :D

• 20 Eylül 2012
  • 851 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mario Balotelli: "FIFA'yı iyi anlıyorum. Gol sevincimi koymuşlar ama formamı çıkartmamışlar. Sanırım FIFA'da benim kaslı vücudumu kıskanıyor olmalı."
    Muhabir: Barcelona'da oynamak ister misin?
    Balotelli: "Ben kızlarla futbol oynamam."

Balotelli: Yaklaşık iki aydır bayan futbolunu takip ediyorum , henüz gol attıktan sonra formasını cıkaranı görmedim.

MARİO’NUN VUKUATLARI

* Antreman sahası yakınlarında trafik kazası yaptı. Polis, İtalyan yıldıza arka cebinde neden 5 bin sterlin taşıdığını sordu. Mario ise bu soruya şöyle cevap verdi: “Çünkü zenginim.”

* Antremanda genç takım oyunclarına dart oku fırlattı. ‘Amacım makara yapmaktı’ dedi.

* Geçtiğimiz yıl, Balotelli ve erkek kardeşi Enock, Brescia’da bulunan bir kadın cezaevi çevresinde dolaşırken yakalandı. Polise bunun sebebini; “Sadece merak ediyorduk” diyerek açıkladı.

* Evinin banyosunda havai fişeklerle oynadı. Havlu ve perdenin yanmaya başlamasının ardından evi terk etti.

* Annesinin temizlik malzemesi alması için dışarı yolladığı Balotelli, birkaç saat sonra bir karavan, bir trambolin ve iki scooter ile eve döndü!

* Yılbaşında Manchester sokaklarında Noel Baba kıyafeti giyerek sokaktan geçenlere para dağıttı.

* İngiltere’de bir pub’a gidip, durup dururken bardaki herkesin hesaplarını ödedi

Arkadaşlar sizinde bildikleriniz varsa paylaşın onlarada gülelim :D

Yazan: bboyQ7
  2. Adam king yeeaavv :)

3. Adamın eli açık :D
    Eğer İngiltere'ye gidip onu görürsem abi öğrenciyim 3-5 sterlin ver dicem :D

cnbrs56 bunu beğendi.
  4. arabaya yakıt alırken o esnada diğer yakıt alan arabaların hepsinin hesabını ödemeside ayrı bir özelleği ve her zaman yapıyormuş bildiğim kadarıyla ...:ehe

5. Birde üniversite kütüphanesine gidip borcu olan bütün öğrencilerin borcunu kapatmış

6. Bak bunları yeni duydum .
    Sari kramponlu bonkor topcu desenize :D

7. Yılbaşı gecesi 24 evsize bir otelde yer ayırtıp, onları ağırladı.

INTER’de oynarken bir TV şovunda AC
    Milan’ın formasını giyip, Milan’ı desteklediğini söyledi.

8. Tam manyakmış keske BJK ye gelse :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 18:50