Balotelli [ Komedi ] :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Balotelli [ Komedi ] :D
Mario Balotelli: "FIFA'yı iyi anlıyorum. Gol sevincimi koymuşlar ama formamı çıkartmamışlar. Sanırım FIFA'da benim kaslı vücudumu kıskanıyor olmalı."
Muhabir: Barcelona'da oynamak ister misin?
Balotelli: "Ben kızlarla futbol oynamam."

Balotelli: Yaklaşık iki aydır bayan futbolunu takip ediyorum , henüz gol attıktan sonra formasını cıkaranı görmedim.

MARİO’NUN VUKUATLARI

* Antreman sahası yakınlarında trafik kazası yaptı. Polis, İtalyan yıldıza arka cebinde neden 5 bin sterlin taşıdığını sordu. Mario ise bu soruya şöyle cevap verdi: “Çünkü zenginim.”

* Antremanda genç takım oyunclarına dart oku fırlattı. ‘Amacım makara yapmaktı’ dedi.

* Geçtiğimiz yıl, Balotelli ve erkek kardeşi Enock, Brescia’da bulunan bir kadın cezaevi çevresinde dolaşırken yakalandı. Polise bunun sebebini; “Sadece merak ediyorduk” diyerek açıkladı.

* Evinin banyosunda havai fişeklerle oynadı. Havlu ve perdenin yanmaya başlamasının ardından evi terk etti.

* Annesinin temizlik malzemesi alması için dışarı yolladığı Balotelli, birkaç saat sonra bir karavan, bir trambolin ve iki scooter ile eve döndü!

* Yılbaşında Manchester sokaklarında Noel Baba kıyafeti giyerek sokaktan geçenlere para dağıttı.

* İngiltere’de bir pub’a gidip, durup dururken bardaki herkesin hesaplarını ödedi

Arkadaşlar sizinde bildikleriniz varsa paylaşın onlarada gülelim :D

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Adam king yeeaavv :)

ismail

ismail

Üye
Adamın eli açık :D
Eğer İngiltere'ye gidip onu görürsem abi öğrenciyim 3-5 sterlin ver dicem :D

• Beğen
Tepkiler: cnbrs56

osicik

Üye
arabaya yakıt alırken o esnada diğer yakıt alan arabaların hepsinin hesabını ödemeside ayrı bir özelleği ve her zaman yapıyormuş bildiğim kadarıyla ...:ehe

haltie

haltie

Üye
Birde üniversite kütüphanesine gidip borcu olan bütün öğrencilerin borcunu kapatmış

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Bak bunları yeni duydum .
Sari kramponlu bonkor topcu desenize :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yılbaşı gecesi 24 evsize bir otelde yer ayırtıp, onları ağırladı.

INTER’de oynarken bir TV şovunda AC
Milan’ın formasını giyip, Milan’ı desteklediğini söyledi.

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Tam manyakmış keske BJK ye gelse :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...