Ball Fight X Türk Yapımı Oyunumuz Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Roadscrat

Üye
    Konu Sahibi
Ball Fight X Türk Yapımı Oyunumuz Çıktı
Ball Fight X oyunumuzu çıkarmış bulunuyoruz, bu oyunumuzda oyunun sadelikten yana olmasını ve oyuncuların tek bir hedefe yönelip onu başarabiliyo mu görmek istedik.

Oyun aslında o kadar zor bir oyun değil fakat iyi strateji kuramayıp topları iyi vuramazsanız rakibiniz 1 adım daha size yaklaşıp daha sert atışlarda bulunuyor ve oyun kabusunuz olabiliyor :)

Oyunda Türkçe ve İngilizce desteği var arkadaşlar herkes indirip oynayabilir Türkler ayrı bir ligde diğerleri ayrı bir ligde yarışıyor tek yapmanız gereken Play Oyunlar'ın uygulamasını kurup play hesabınızı oyuna bağlamanız gerekiyor.

Resimler;

Oylarınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz :)

Google Play Adresi:

Mail: [email protected]

Roadscrat Games...
İyi oyunlar dileriz...

• Beğen
Tepkiler: snapdroid

anılbaran

anılbaran

Üye
teşekkürler

kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler

snapdroid

snapdroid

Üye
Teşekkürler
Fikir ariyosan. Programı geliştirin ce parayla özel güçlü top felan ekleyebilirsin. Normalde de özel (mesela daha ağır) top felan ekleyebilirsin. Üzerinde duvar felan olan tabla (top çarpacak vs. Özelliği olan) bu tip özellikler ekleyebilirsin.
Bide ben bi soru sorayım: ben bu işlerle hiç alakam yok. Mesela sadece benim dediklerimi yapma peşindesin bunlar kaç saatini alır?

Roadscrat

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler
Fikir ariyosan. Programı geliştirin ce parayla özel güçlü top felan ekleyebilirsin. Normalde de özel (mesela daha ağır) top felan ekleyebilirsin. Üzerinde duvar felan olan tabla (top çarpacak vs. Özelliği olan) bu tip özellikler ekleyebilirsin.
Bide ben bi soru sorayım: ben bu işlerle hiç alakam yok. Mesela sadece benim dediklerimi yapma peşindesin bunlar kaç saatini alır?

Fikirlerinizi not aldım teşekkür ederim :) Diğer sorunuza gelecek olursam çıkabilecek sorunlarıda göz önünde (hata,bug vs.) bulundurarak 1 2 gün süreceğini tahmin ediyorum.

Herkesin yorumlarına ihtiyacımız var arkadaşlar yorumlarınızı ve oylarınızı eksik etmeyin :) Herkese verdikleri destekten ötürü teşekkür ederim.

kralberk13

kralberk13

Üye
yorum yaptım iyi çalışmalar

kralberk13

kralberk13

Üye
rica ederim :)

Üst Alt