Balkon sefası Recep İvedik 4'te

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
Balkon sefası Recep İvedik 4'te
Şahan Gökbakar, katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu...

Şahan Gökbakar, "balkon skandalı" ile ilgili olarak, "Ben ve hanımefendi bekâr insanlarız. Ortada aldatmaca yok. Başkalarına karşı sorumluluğumuz da yok. Paylaşılan güzel bir an konu oldu" dedi.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ünlü komedyen Şahan Gökbakar sessizliğini bozdu. Gökbakar, Berrak Tüzünataç ile birlikte geçtiğimiz yaz imza attıkları "balkon skandalı" nın dünyanın her yerinde skandal olabileceğini kabul ederken, bu skandalı aralık 2011'de gösterime sokmayı planladığı Recep İvedik 4'te kullanacağını açıkladı. "Recep İvedik 4'ün içine balkon sahnesini koyarım. Öyle bir planımvardı zaten. Recep'i balkonda bir kadına kıstırtabilirim" diyen ünlü komedyen, balkon olayıyla ilgili ise şunları söyledi: "Bunda utanılacak bir şey yok. Hepimiz yaptık, yapmasak ben doğmazdım, sen doğmazdın. Ben ve hanımefendi bekâr insanlarız. Ortada bir aldatmaca yok. Başkalarına karşı sorumluluğumuz yok. Paylaşılan güzel bir an konu oldu. Sonrasındaki yorumlar zarar vermeye başladı. Eleştiriyi aşan taciz edici, küçük düşürücü yorumlara dava açtım. Ben 2004'ten bu yana hiç dava açmamıştım."
"Ne kadar param var bilmiyorum"
Acılı bir hikâyesinin olmadığını, tek acılı hikâyesinin babasının hayatta olmayışı olduğunu belirten Şahan Gökbakar, ne kadar parası olduğu sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Ne kadar param var bilmiyorum. Umursamıyorum da. Benim bir evim, kendime ait iki otomobilim var."

haltie

haltie

Üye
o hatun tam balkonluk gerçekten :eller:

Burak

Üye
    Konu Sahibi
:kop:

salih1906baba

salih1906baba

Üye
:ehe:kop:

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...