bahane lazım acilen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackalmami

jackalmami

Üye

kendi numaramı verdim zaten ama babam kayıt etirirken kendi numarasınıda vermiş

Kendi numaranı babanın numarası gibi vermekten bahsediyordum. Ama senin baban hızlı çıkmış. :D

abandonware

abandonware

Üye
tipik bir hoca + peder gazabına uğramış bir garip öğrenci.. :bye: :naughty:

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Ya sen hiç yımrıh yedin mi :D

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
ben olsam doğruyu söylerdim ne yani en fazla bi tokat yersin oda hakettiğin için baban canla başla çalışıyor uğraşıyor evine ekmek parası getirmek için bide üstüne dershane masraflarını ödüyor adam sende bu adamın parasını yiyorsun ben olsam bende vurarım kardeş :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Bence sen kendi kendine vurmaya başla dayağa hazırlık olur hem:ehe

• Beğen
Tepkiler: Dede

burhankoxp22

Üye
dershane etütüne gitmedim babamı aramışlar gelmedi diye. 2ders vardı 1.nin sonuna yetiştim dedim babama yoklamada ilk ders alınmış dedim.
bunlar 2.dersin hocasına sorunca hocada g medi derse babama ne uydurayım?

babam ararsa gelmemişin onada diye ne deyim şuan işte ama sabah evde olacak)):

"ey maxicep üyeleri merhum BlueTr kardeşinizi nasıl bilirdiniz " iyiiibilirdik " tamam gömün gitsin başı kıbleye gelecek :ehe
hadi hocanız da ben olayım"Sübhanekellâhümme ve bi hamdik ve tebarekesmük ve teala ceddük (ve celle senaük *) ve la ilahe ğayrük."
helvayı zaten üyeler yapmıştı

время

время

Üye
Bir daha yapmam baba söz de ve bir daha yapma. Olur biter.

man20

man20

Üye
illa bi yalan söliceksen ''baba, başım çok ağrıyordu. kafam almıodu artık dersleri'' dersin olur biter. her zaman işe yarar.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Yapcak birşey yok hacı:D

zombaka

zombaka

Üye
Aklıma geldi bizim okulda sabak 8.30 da okula giderdik öğle 12 de yemeğe eve giderdik bir gün evde uykuya dalmıştım derse geç kaldım hocaya söylediğim yalan çok yemek yemişim hocam

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Doğruyu söyle ama biraz abartabilirsin örneğin girmedim baba derste test çözdürecekti hoca ama girmek istemedim sıkıntım vardı istemedim girsemde o dersin bana bir yararı olmayacaktı de mesela:)

CABBAR

CABBAR

Üye
En iyi yalan doğruyu söylemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...