Bahadir_FB HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar

Superfan

Superfan

Üye
Açtığım konularda verilmesi gereken bilgi varsa eklerim gidipte uygulamanın 100 tane gereksiz özelliğini niye yazayım?
Sorunlu konu varsa konuya yorum yaparsın bilgi alırsın!
Ben konularımda senin boyle bir yorumunu gormedim…

Evet yüzüne karşı söylemek istemiyoum öyle burada herkesten güç alıp söylüyom onları :D

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Evet yüzüne karşı söylemek istemiyoum öyle burada herkesten güç alıp söylüyom onları :D

nasıl söylediğin önemli degil konularda anlamadığın nokta olursa sorabilirsin, 1500un uzerinde konum var cevaplanmamış konum yoktur heralde ;)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Superfan

Superfan

Üye
Yok yani en azından biraz yavaşlayın yani :) Uygulama kalietsini arttıralım biraz. Örneğin modlu oyun paylaşıyoruz. Modsunuzu da konuya dahil edelim. Ekran görüntülerini böyle tek sıra olacak şekilde küçültelerek koyalım.Mesela şöyle;(Eskiden böyle resim paylaşımını çok severdim, kendimde yapardım)

Böyle üçlü ekran görüntüsü gibi :) Bilmiyorum isteyen istediğini istediği şekilde paylaşır. Kurallara uyuyorsuunz sonuçta. Naparsanız yapın :D

asigsasi

asigsasi

Üye
nasıl söylediğin önemli degil konularda anlamadığın nokta olursa sorabilirsin, 1500un uzerinde konum var cevaplanmamış konum yoktur heralde ;)
Cumhurbaşkanı adayı olsan kazanırsın dostum :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Yok yani en azından biraz yavaşlayın yani :) Uygulama kalietsini arttıralım biraz. Örneğin modlu oyun paylaşıyoruz. Modsunuzu da konuya dahil edelim. Ekran görüntülerini böyle tek sıra olacak şekilde küçültelerek koyalım.Mesela şöyle;(Eskiden böyle resim paylaşımını çok severdim, kendimde yapardım)

Böyle üçlü ekran görüntüsü gibi :) Bilmiyorum isteyen istediğini istediği şekilde paylaşır. Kurallara uyuyorsuunz sonuçta. Naparsanız yapın :D

konular kurallara uygun açılıyor sen resimle uğraşana kadar millet 50 konu açar :D

• Beğen
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Hayırdır, moderatörlerimize laf söyleyen mi var sopa:sopa:sopa:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb, asigsasi ve İhtiyar007
Superfan

Superfan

Üye
< Bu mesajı ne görüldü ne duyuldu :) >

Son düzenleme:
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Adam daha test ediliyor, belli mi olur. Belki sadece test moderatörlüğe kadar çıkmıştır. Reddedilir. Bir şey olur da belki tam bir moderatör olamaz yani :eller: Daha hiç bir şey değil muhaaha: ? Belki şantaj yapıcaz adama :)
İlk sayfayı baştan oku :oke:

asigsasi

asigsasi

Üye
Adam daha test ediliyor, belli mi olur. Belki sadece test moderatörlüğe kadar çıkmıştır. Reddedilir. Bir şey olur da belki tam bir moderatör olamaz yani :eller: Daha hiç bir şey değil muhaaha: ? Belki şantaj yapıcaz adama :)
biz duruşumuzu daha önce de bozmadık bu saatten sonra da bozmayız merak etme :)

• Beğen
Tepkiler: Superfan, mürteza16 ve xavxmaxi
asigsasi

asigsasi

Üye
Bana söylemişsin bunu.

O zamanlar bir amacım vardı..Site hakkında da yazmıştım fakat yanlış anlaşılmadan dolayı bıraktım.
Senin bize yürüdüğün için olabilir mi?
ayrıntılara takılma :) kutlama bölümü diye bölüm varsa illaki konular da açılacaktır :)

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
ayrıntılara takılma :) kutlama bölümü diye bölüm varsa illaki konular da açılacaktır :)
Konular açıyordum fakat cidden çok fazla yanlış anlaşıldı. Binlerce üye laf attı. Hâlâ yanlış anlaşılıyor.

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mürteza16
Superfan

Superfan

Üye
Konular açıyordum fakat cidden çok fazla yanlış anlaşıldı. Binlerce üye laf attı. Hâlâ yanlış anlaşılıyor.

Yok la, ben sana laf atmıyom. Bahadir_fb ayrı bir şey diyom. Adamın her şeyi mercek altında :) Kutlamalar diye bir bölüm açılmışsa tabi ki kutlamalar olacak. Ben bu konuda kimseye yürümedim. Sadece bahadir hakkında işte böyle konuşuyordum. Herkes takip ediyor diye...bilmiyom herkes atladı balıklama. Bir daha girmicem bu konuya..canlı girdik ölü çıkıyoruz :gun1::ehe

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen

Üst Alt