Bağlantı yok!

• 9 Ekim 2012
  • 1567 Okunma
  • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mrb arkadaşlar,
    Öncelikle telefonum c6-01 ( Belle ). Internete wifi ile girebiliyorum, fakat wifi olmadan mobil veri ile bağlanamıyorum. Hattım Turkcell, Turkcell'in internet ayarları da telefonda mevcut. Fakat ne halt olmuşsa olmuş, giremiyorum. Ne yapmalıyım?
    Teşekkürler.

Yazan: aliriza90
  2. hangi tarayıcıyı kullanıyorsan tarayıcı ayarlarından kullandığın bağlantıyı seçebilirsin...
    ve ayarlar bağlantı ayarlarından öncelik olarak kullanmak istediğin bağlantıyı seç

3. Her şeyi denedim, fakat bir türlü girmiyor.

4. nerden girmeye çalışıyorsun nete

5. bilgi yok... sadece sorun var bu şekilde nasıl sorun çözülür???????

6. çözülmez?

yaren_dede bunu beğendi.

7. Evden, okuldan, her yerde denedim.

8. tarayıcı olarak sormuştum

9. engin cımbız lazımmi :ehe

10. lazım sanırım :hmmm

11. ayarlar bağlantı ayarlar ağ hedefleri internete gir turkcell internet ilk sırada mı?

12. Ya abicim bakın, ben Opera ve Nokia'nın tarayıclarını kullanıyorum. Hiç bir şekilde mobil veri kullanılamıyor. Sadece wifi ile bağlantı sağlanıyor. Daha nasıl anlatabilirim bu olayı?
    Ayrıca bağlantının hedeflerdeki sıralama ile alakası yoktur.

13. internet ayarlarını sil tekrar al

14. arkadaşım operadan ayarlara gırıp gelişmişten baglantını kullanıyor oldugun şebeke internetini seç nokia tarayıcıdan da ayarını gerektiginde sor yap ve üst bardan wifiyi kapatıp öyle dene bunları yapmadıysan

15. bak arkadasim, aklina gelebilecek her turlu seyi yaptim. Ama bu baglanti nicin kurulmuyor anlamis degilim

16. arkadaşım teknik servis ile görüşmeyi denedinmi yani buradan sadece öneri alabilirsin teknik destek alamazsın bilinen şeyler söylenmiş ve olumlu sonuç alamamışsin telefonuna flash yada hard format at sonra internet ayarlarını yapılandır yine olmazsa teknik servis ile görüş.

17. bak kardeş aynısı bende olmuştu quickoffice yükledin mi telefonuna ilk önce onu bi sorayım

18. Tam hatırlamıyorum ama önceden yüklemiş olabilrim, şu anda yok.

19. şimdi bak yapacağın tek şey bi soft format bidaha da ömrünboyunca quickofficei yüklemiyceksin, nedeni şu q.o'i kurarken yeniden başlatılsın mı sorun orda yeniden başlatınca da o sorun oluyo eminim daha önce 3 4 kez denedim neyden kaynaklanıyo diye kesinlikle bu quickoffice'i kurmaktan, daha doğrusu kurulurkenki yapılan yeniden başlatma işlemi.

20. Format atmak istemiyorum.. :\

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 06:27