Bağış Için Hesap Numaraları Açıklandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Bağış Için Hesap Numaraları Açıklandı
Bağış için hesap numaraları açıklandı

Galatasaray Kulübü, eski yöneticilerden Adnan Polat´ın başlattığı bağış kampanyasının gördüğü ilgi üzerine, sarı-kırmızılı kulübe katkıda bulunmak isteyen taraftarlar için banka hesap numaraları açıkladı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Adnan Polat´ın başlattığı kampanyanın ardından, gün boyunca Türkiye´nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden sayısız telefon ve elektronik ileti alındığı belirtilerek, ´´Bu, Galatasaraylıların, imkanları nispetinde kulübümüze maddi katkı yapmayı arzu ettiklerini ortaya koymaktadır´´ denildi. Katkıda bulunmak isteyen taraftarların listesinin, adlarının açıklamasını istemeyenler dışında, günlük olarak kulübün internet sitesinden ilan edileceği vurgulanan açıklamada, bağış yapılabilecek başka banka hesap numaralarının da önümüzdeki günlerde duyurulacağı kaydedildi.

Galatasaraylı taraftarların bağışta bulunabilecekleri banka hesap numaraları şöyle:

Dolar ve avro hesap numarası Hesap adı: Galatasaray Spor Kulubü Banka:
Denizbank A.Ş. Şube: Zincirlikuyu Hesap No (USD): 100840-354 Hesap No (Avro): 100840-355

YTL Hesap Numarası Hesap adı:
Galatasaray Spor Kulubü Banka:
Denizbank A.Ş. Şube: Zincirlikuyu Hesap No (YTL): 100840-353

Roy

Roy

Üye
Allah düşürmesin....

__Midas__

__Midas__

Üye
pamuk eller cebe...

keano

Üye
hehehhee yuh yaaa.. yuh olsun ulan, millet sokakta ac gezer adam kulube bagis istiyo.. yaziklar olsun be...insanlik kalmamis artik, kulube vereceklerine bi fakire versen nolur beyaa... yuh yuh

perfectlover

Üye
Biz de Maxicep ailesi olarak yardımlarımızı pardon bağışlarımızı toplamak için bir kampanya başlatalım

night990

Üye
bir b.j.k. li olarak gs ye üzüldüm ama beş kuruş bile vermem..banane....

kurt bey

kurt bey

Üye
<div class='quotetop'>(keano &#064; Feb 1 2006, 01&#58;23 AM) [post=268490]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hehehhee yuh yaaa.. yuh olsun ulan, millet sokakta ac gezer adam kulube bagis istiyo.. yaziklar olsun be...insanlik kalmamis artik, kulube vereceklerine bi fakire versen nolur beyaa... yuh yuh
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(perfectlover &#064; Feb 2 2006, 06&#58;05 PM) [post=269602]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Biz de Maxicep ailesi olarak yardımlarımızı pardon bağışlarımızı toplamak için bir kampanya başlatalım
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(jimbeam &#064; Feb 3 2006, 09&#58;46 AM) [post=270063]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bir b.j.k. li olarak gs ye üzüldüm ama beş kuruş bile vermem..banane....
[/b][/quote]

siz kendi işinize bakın beyler. sizin gibi sadece bıdı bıdıcı insanlar yüzünden bu memleket bu halde. laf çok icraat yok. evet gurumuz galatasaray bugün maalesef bu durumda ancak bu dalga geçilecek bi konu değil. eğer yardım edecekseniz hesap numaraları yukarda yok eğer yardım etmeyecekseniz susun.

night990

Üye
madem biz bıdı bıdı cıyız sen kurtarırsın artık g.s. ni diilmi sayın kurtoglu85......

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(keano &#064; Feb 1 2006, 01&#58;23 AM) [post=268490]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]Yerden Göğe KAdar Haklısın Kardeşim Sana Katılıyorum Kim Lan Bunlar Sanki Evlerinde Yiyecek Ekmekleri Yokda Yardım Topluyorlar? Adamlar Gece Club&#39;larında Yemeyi İçmeyi Gezmeyi Biliyor Milyarlarca Para Alıyorlar.. Aslında Yazıklar Olsun Onlara Yardım Edene..

kurt bey

kurt bey

Üye
<div class='quotetop'>(jimbeam &#064; Feb 3 2006, 11&#58;00 AM) [post=270078]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
madem biz bıdı bıdı cıyız sen kurtarırsın artık g.s. ni diilmi sayın kurtoglu85......
[/b][/quote]

ben kurtarıcıyım demedim ama bende taraftarı olduğum bu klübe elimden gelen yardımı yapacam. sayın jimbeam

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(kurtoglu85 &#064; Feb 3 2006, 11&#58;19 AM) [post=270082]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(jimbeam &#064; Feb 3 2006, 11&#58;00 AM) [post=270078]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

ben kurtarıcıyım demedim ama bende taraftarı olduğum bu klübe elimden gelen yardımı yapacam. sayın jimbeam
[/b][/quote]ßabacan ßende Galatsaraylı&#39;yım ama Milyar Dolarlarım Olsa 1 Kuruş Wermem Fakire fukara&#39;ya Veririm Daha İyi Oraya Verirsem Herifler Gece Club&#39;larında Yine Eğlenirler Altlarına Son Model Araba Alırlar Tekrar Benim Görüşüm Bu

hidayet

hidayet

Üye
zaten bunlar büyük oynuyor

sizi bilmem ama benim yapacağım yardım bunlara yetmez

yitik savaşçı

Üye
<span style="color:#CC0000"><span style="font-size:14pt;line-height:100%">GS, FIFA&#8217;ya olan borcunu ödedi</span></span>

Sarı-kırmızılı kulübün genel sekreteri Sinan Kalpakçıoğlu, FIFA&#8217;ya olan yaklaşık 1 milyon 300 bin dolarlık borçlarının tamamını kapattıklarını kaydetti.

İSTANBUL - Kalpakçıoğlu &#8220;Birkaç dosya nedeniyle oluşan bir borç vardı. Bugün, FIFA&#8217;ya olan borcumuzun tamamını ödedik&#8221; dedi. Borç ödemesi için bulunan kaynağın, eski yöneticilerden Adnan Polat&#8217;ın girişimiyle başlatılan bağış kampanyasından elde edilen gelirle karşılandığı öğrenildi.

FIFA&#8217;ya olan borç nedeniyle sarı-kırmızılı kulüp, küme düşme, Avrupa kupalarından men ve puan silinme gibi yaptırımlarla karşı karşıya kalmıştı.

Kaynak: NTVMSNBC
AA
Güncelleme: 15:54 TSİ 03 Şubat 2006 Cuma

--------

Kim ne derse desin; bağışlar işe yaradı...

Caine

Caine

Üye
yardım yapacaklar yapar ve yapacaz daaaa biz farklıyız. iyi günde kötü günde. yaptığımız yardımlar analarınınm ak sütü gibi helal olsunnnn. gece klübündede yiyebilirler başka yerdede. orası onlara kalmış

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bende mi para yollasam ki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...