Bada Skype :) sonunda....

Sponsorlu Bağlantılar

werem

werem

Üye
    Konu Sahibi
Bada Skype :) sonunda....
Arkadaşlar merhaba sonunda skype çıktı çok beklemiştim ama sabreden derviş misali bulduk.... :aha:

Download :

senam38

Üye
adam kandır sen senden önce samsungapps.com a düşer marifet sanıyorsun herhalde

werem

werem

Üye
    Konu Sahibi
adam kandır sen senden önce samsungapps.com a düşer marifet sanıyorsun herhalde

kardeşm sana zorla indir demiorum.. işine bak! denemsi bedava!

...........
Not: sadece 3g bağlantıda skype bağlanıyor....

agolhon

Üye
java yine

fati144

fati144

Üye
sorun java olması değil, çalışsında java olsun bunların hiçbiri çalışmıyor. ben bunu da daha önce denedmiştim.hatta samsung wave için olan başka bi versionda denemiştimolmuyor hiçbiri. BENCE EN BÜYÜK EKSİKLİKLERDEN BİRİ BU SKYPE BADADA.çünkü tv lerde,bütün işletim sistemlerinde,psp de bile var ama ne hikmetsebirtek wavede yok. :off::nono:

vaybee25

Üye
alıntı yapma kardeş indirdiysen ekran görüntüsü koy ve nasıl üklediğini bizahmet anlat milletin kafasını karıştırma .

werem

werem

Üye
    Konu Sahibi
alıntı yapma kardeş indirdiysen ekran görüntüsü koy ve nasıl üklediğini bizahmet anlat milletin kafasını karıştırma .

sadece bu uygulamayı indirmek içinmi üye oldun kardeşim?

albatras

albatras

Üye
teşekkürler güzel uygulama

vaybee25

Üye
sadece bu uygulamayı indirmek içinmi üye oldun kardeşim?

yok merak etme daha önce de bu siteye üye idim üyelik tarihimi görürsen anlarsın senden daha eski olduğum kesin ama

silver021

silver021

Üye
Skypein görüntülü görüsme özelligi aciliormu acilmiormu sen onca ondan haber ver. :d saol konuyu acmissin ancak skypein bilinen görüntülü görüsme özelligi varmi yokmu. yoksa skype bir işe yaramaz.

darkled

Üye
eline saglik

nihat1551

Üye
sorun java olması değil, çalışsında java olsun bunların hiçbiri çalışmıyor. ben bunu da daha önce denedmiştim.hatta samsung wave için olan başka bi versionda denemiştimolmuyor hiçbiri. BENCE EN BÜYÜK EKSİKLİKLERDEN BİRİ BU SKYPE BADADA.çünkü tv lerde,bütün işletim sistemlerinde,psp de bile var ama ne hikmetsebirtek wavede yok. :off::nono:

nokia5200 için olan skypeyi wawe 723 e yükledim sadece yazışma olarak kullanılabiliyor ses yok.. ilgilenen varsa yüklesin baksın..

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici

Üst Alt