bada pokemon emulatör


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLikLty20

Üye
    Konu Sahibi
aRkadaşLaR bada 2.0 yükLü 8530 wave 2 waR eLimde. bu cihaz içiN takıLmayaN, tam ekRaN, pokemon oyunu we emuLatöRü aRıyoRum. BuLdukLaRım hep takıLıyoR. bu koNuda yaRdımLaRıNızı bekLiyoRum. TeşekküRLeR.
 
ghostrider_95

ghostrider_95

Üye
android akar bada bakar maemolu n900 bile overclockla playstation oyunları oynarken biz daha nes snes onu bırak sega oyunlarını oynayamıyoruz üzmek gibi olmasın winphonculara xbox oyunlarını optimize ediyorlar hiç heveslenmeyelim bize bir şey geleceği faln yok
 

tahaucar1

Üye
saol
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt