Bada os uygulamaları (42 tane)

Sponsorlu Bağlantılar

SAINT1

SAINT1

Üye
    Konu Sahibi
Bada os uygulamaları (42 tane)
Kies üzerinden indirilen uygulamalar.

İndirebilirsiniz.

Nasıl yüklenir ?
Uygulamalar kies üzerinden yüklenir yüklemek istediginiz uygulamayı c/belgelerim/samsung/kies/download/applications içine atın ve kies'i acıp appstoreye baglanın daha sonra indirdiklerim bölümünde gözükücektir yükle dedigizde yükleme başlar.

SAINT1

SAINT1

Üye
    Konu Sahibi
İlk defa duyuyorum bunu çok kişi indirip yükledi böyle birşey duymadım.
Araştıralım bakalım.

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Kiesde sadece 21 uygulama gözüküyor bide programların işlveleri hakkında bilgi verirsen mikemmel olur.

kaktusdream

kaktusdream

Üye
Bunların 21 i uygulama 21 i de resim bilmem farkında mısınız.. yine de teşekkürler..

viranufuk

viranufuk

Üye
valla bi çok sefer denedim dungen hunteri yükiyecem bi türlü yüklenmiuyor sadec 1 tele yüklenir diyor nasıl yapıcaz onu bi yardım etseniz

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Programlar için teşekkürler.Bada os unda olması güzel...

SAINT1

SAINT1

Üye
    Konu Sahibi
EyvAllah anl_tr

--------------- Ekleme ---------------

valla bi çok sefer denedim dungen hunteri yükiyecem bi türlü yüklenmiuyor sadec 1 tele yüklenir diyor nasıl yapıcaz onu bi yardım etseniz
Buradan bak

nikotin53

Üye
kies yuklemiyor paralı olanları

bulentersoy

bulentersoy

Üye
dungeon hunter tarzı oyunlar paralı oldugu icin oyunu satın alan kisinin hesabı ile indirilebilir sadece hic aramayın beles bulmak icin.

akın15

Üye
bada os 42 uygulama indirme linki farklı siteden de vaerebilirmisiniz verdiğiniz linkten sorun yaşıyorum teşekkür ederim

salo74

Üye
arkadaşlar lütfen bunun nasıl yükleneceğini bilen varsa anlatsın dosya tanına mamak tadır şekleinde uyarı veriyor hele şuna bi el atın zahmet

şeno

Üye
guzel

Ricochet

Ricochet

Üye
link kırık

mbilal024

Üye
tsk

B.BUSKUT

B.BUSKUT

Üye
Eskiden Wave2 im vardı Bir Anda Eskiye Döndüm :)

Bence Sizde biran önce Badadan kurtulmaya çalışın Android 10katı

Üst Alt