bada OS nasıl Android olur ? ( YARDIM! )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
bada OS nasıl Android olur ? ( YARDIM! )
Arkadaşlar ben Samsung Wave M S7250 almayı düşünüyorum fakat işletim sistemi badaOS bunu Android yapabilir miyim ? Yapılıyorsa nasıl yaparım ? Yardım ederseniz sevinirim ona göre telefonu alıcam.

İncİnat

İncİnat

Üye
yapılmaz..

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
dostum bunun icin calismalar var hatta calistirmayi basardilar fakat stabil degil onun icin bunun icin alacaksan alma ama esasinda iyi telefondur

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyorsa sorun yok, zaten bada Android ile aynı gibi zaten.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Olmuyorsa sorun yok, zaten bada Android ile aynı gibi zaten.

çalışma yönünden çok iyi fakat uygulama oyun konusunda yetersiz şu anda lakin bu gelişmeyecek manasına gelmez

İncİnat

İncİnat

Üye
bada zaten android starter diye geçiyor

furkey

Üye
dostum bunun icin calismalar var hatta calistirmayi basardilar fakat stabil degil onun icin bunun icin alacaksan alma ama esasinda iyi telefondur

maalesef wave m için yok değerli modum. Sadece wave 1 için.

Bu arada Bada yı Android e benzeten arkadaşlarım lütfen Android i bu kadar aşşağılamayın. Sayılarımla...

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
maalesef wave m için yok değerli modum. Sadece wave 1 için.

Bu arada Bada yı Android e benzeten arkadaşlarım lütfen Android i bu kadar aşşağılamayın. Sayılarımla...

en azından çalışma var ona da uyarlar lar eğer bunda başarılı olurlarsa :)

bilğilendirme için teşekkürler

fullwar

fullwar

Üye
Andro Bada projesi başarılamadan bitti diye biliyorum. Android çalıştı fakat stabil değildi ve çok yüksek pil tüketiyordu. Ruslarsa bir proje yaptı ama bayağıdır haber alamadık onlardanda.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
İlgili konu arkadaşlar , yüklemişler. :hmmm

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici

o yüklmede cihazın en deneyimli özellikleri çalışmıyor örnek sensörler şebeke çekimi gibi

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bada 'da sensör yok mu ?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
sensor var tabiki fakat bunu android e gore portlamak cok zor suanda

furkey

Üye

ayrıca bu konudaki olay maalesef fake. Gerçekten android yüklediler ama maalesef yüklemeseler daha iyi cinsinden...

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
rica ederiz

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
ne yazıkki donanım yüzünden kaybediyor port edilse bile ekran çözünürlüğü ve donanım yüzünden ne adam akıllı bir oyun oynayabilirisn ne de uygulamaları yüklediğinde telefonunda seri bir çalışma görebilirsin
1ghz 512 ram vs.. donanım özellikli samsung galaxy s bile çok akıcı bir şekilde çalışmıyor üstelik yeni android 4.0 ıcs ye donanımı yetersiz kalıyor

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
evet aynen oyle kardesim gecen ics 4 denedim s2 de resmen facia ama kies surumunde ne gibi bir degisiklik olur bilemem :)

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
evet aynen oyle kardesim gecen ics 4 denedim s2 de resmen facia ama kies surumunde ne gibi bir degisiklik olur bilemem :)

Ya aslında wave serisinin bada işletim sistemi olması hata :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt