Babam bilgisayarımi sakladi

Sponsorlu Bağlantılar

kajjmeran00

Üye
    Konu Sahibi
Babam bilgisayarımi sakladi
Merhaba arkadaslar. Sitede pek görünmüyorum. Ama içimdeki derdi dokmeden rahatlayamadim.
Sizlere bir olay anlatmak istiyorum.
Yaşım 28 ve 5 aylık evliyim. Babamla birlikle kalıyorum. Sebepsiz yere babam bilgisayarimi alip kaldirdi. Ve yaklaşık 1 ay oldu daha vermedi. Kac kez istedim yine vermedi. Hayir yani bilgisayarimla ilgisi yokken kaldirmasi beni deli ediyor. Kendisi her gece sabahliyor bilgisayarında. Ufak bir mesele yuzunden tartistik bana etmediği kufur kalmadi. Ben evde yokken yatak odama girip leptopumu alip saklamis. Cok zoruma gidiyor resmen beni cocuk yerine sokuyor. Sizin basiniza gelmis olsa siz ne yapardiniz?

AHMED...

AHMED...

Üye
Kardeşim gün içerisinde bilgisayarı kullanım süren nedir. babanın pc yi saklama sebebi uzun süre kullanıp yeni evli olduğun için bazı şeyleri ilğinin azalacağını düşündüğü için kaldırmış olabilir

kajjmeran00

Üye
    Konu Sahibi
Sadece aksamlari 2 3 saat takilirdim gunduzleri zaten çalışıyorum. Isimi pc yuzunden aksattigim yok. Sırf gıcıklik olsun diye kaldirmis.

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
Hani bir de şöyle bir durum var yanlış anlama akıl vermek gibi değil :) baban ne derse desin sakın ters cevap verme hani bir tatsızlık falan olursa belli olmaz o konu üzerine eşinde dahil olur bir şeyler falan söyler aynı evde kaldığınız için söylüyorum sonu kötü olur. Onun için öfkelenme fazla bazı şeylere dinle geç :)
Sadece aksamlari 2 3 saat takilirdim gunduzleri zaten çalışıyorum. Isimi pc yuzunden aksattigim yok. Sırf gıcıklik olsun diye kaldirmis.

O iki üç saat bile fazla :) onu sen günlük değilde hafta sonu iki üç saate indir artık evlisin :)

kajjmeran00

Üye
    Konu Sahibi
Bugune kdr babama en ufak bi saygısızligim olmadi. Aksine ona layik bir evlat oldum. Maddi ve manevi konusunda cok yarararim oldu. Ama bunlari hic gozunun önüne getirmiyor.

AHMED...

AHMED...

Üye
Ben 4 yıllık evliyim 1 çocuk var öyle pc başına geçip günlük bir kaç saat oturmuyorum :) işini telefondan çaktırmadan ayarlayacan babanın artık o sebebten kaldırdığına emin oldum :)
Bugune kdr babama en ufak bi saygısızligim olmadi. Aksine ona layik bir evlat oldum. Maddi ve manevi konusunda cok yarararim oldu. Ama bunlari hic gozunun önüne getirmiyor.
Yani bilmiyorum aranızdaki sıkıntı sadece pc yi saklamasıysa onda rahat ol o evin içinde kalabalikla otur çocuk çocukla ilgilen diye yapmıştır evlilik fedakarlık demek kardeşim hele bide çocuğun olursa çok fazla özel zevklerinden vaz geçiyorsun o da olacak artık:)

kajjmeran00

Üye
    Konu Sahibi
Ya o sebebten olsaydi onceden kaldirirdi. Zaten son zamanlarda oturmuyordum. Ondan sonra aldım pc mi mutfakta cay içiyordum format atıyorum pc me. Ona denk geldi. Ertesi gun baska bir konu uzerinde tartistik ayni gun ben evde yokken almis pc mi saklamis. Alakasi yok pc ile sırf gıcıklik olsun diye kaldirmis. Halbuki kendisi her gece sabahliyor suanda bile pc başında

AHMED...

AHMED...

Üye
Ya o sebebten olsaydi onceden kaldirirdi. Zaten son zamanlarda oturmuyordum. Ondan sonra aldım pc mi mutfakta cay içiyordum format atıyorum pc me. Ona denk geldi. Ertesi gun baska bir konu uzerinde tartistik ayni gun ben evde yokken almis pc mi saklamis. Alakasi yok pc ile sırf gıcıklik olsun diye kaldirmis. Halbuki kendisi her gece sabahliyor suanda bile pc başında
Sen babanla kıyaslama kendini adam seni evlendirmiş çoluk çocuk torun falan derken bide emekliyse hür general isterse 24 saat otursun o yaştan sonra her rahatlığı hak ediyor :) o pc konusuda çözülür sıkma canını kardeşim. Bi ara yanlız denk geldiğinizde usulünle söyle verir :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bence evden ayrılma vaktiniz gelmiş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bir Birdiği Vardır Babadır BirBedduası İle Ömrün Boyunca Sırtın Yerden Kalkmaz Ona Göre

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
Maddi durumun yeterliyse hemen ayril

The Pancar

The Pancar

Üye
ilginç bir durum neden kaldırdın diye sorun sormdayısanız

kajjmeran00

Üye
    Konu Sahibi
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Acık acık konusmadan nedenini hicbir zaman ogremezsin.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Garip bir durum :ehe tek derdiniz bu olsun ne diyim.

Üst Alt