Telefon Tavsiyesi b5310 corby pro mu s5620 monte mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jedilord

jedilord

Üye
    Konu Sahibi
b5310 corby pro mu s5620 monte mi?
arkadaşlar monte de kapasitif corby de rezistif ekran var aralarındaki fark ne bi de corby ye oyun yüklenebiliyor mu?

m1yapar

Üye
evet önemli bir sorun.Görünen kapasitifin daha iyi olduğu...

fark_lı_13

fark_lı_13

Üye
b5310. bende şu an 5800 var ama b 5310 güzell tavsiye ederim

pirate_12

pirate_12

Üye

maxirabit

maxirabit

Üye
tabiki kapasitif ekran çünkü rezistif genelde bayanlara uygun çünkü tırnaktan bastırırsın ama rezistif ise parmak ucunla yaparsın herşeyi tıpkı laptopların kendi üzerindeki fare gibidir bu yöndende büyük kolaylıktır

selinn2

selinn2

Üye
monte tabikide çok güzel bir telefon

guljcan

guljcan

Üye
bende corby var bence çok kullanışlı ben bayağı program buldum zaten samsung stara uyan oyunların çoğu corbyde uyuyor sadece bazılarında ekrana sıgmıyr.. klavyesi mesaj yazmak için çok kullanışlı..

<h4x>

Üye
Corby PRO ; Ağ olarak kesinlikle ( HSDPA 7.2 MBPS , 3G 900 / 2100 , GPRS / EDGE.) ve özellikler bakımından kesinlikle Corby PRO. ( Ekran: 2.8 inç , 16 Milyon Renkli, TFT , Dokunmatik)

Monte : Ağ olarak Corby e kafa tutamaz. ( HSDPA 3.6 Mbps GPRS / EDGE , 3G ) görünüm ve tuşlar bakımından '' Monte'' ( Ekran : 3 inç , 262 K renkli , TFT , Dokunmatik )

Bence Ekran dışında her özellik bakımından Corby PRO tavsiye ederim ;)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Corby'e oyun yüklenir de bu saatten sonra kapasitif ekran dururken rezistiv ekran alınmaz ya. Monte aldın mı havan olur emin olabilirsin kamerası da güzel ekstra uygulamaları çok iyi. Özellik bakımından üstünlüğünü geçtim Samsung Monte'nin popüleritesi yeter yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt