Aziz Yıldırım'dan transfer müjdesi .

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu toplantısında yaptığı açıklamada transfer konusuna da değindi. Yıldırım yabancı bir oyuncuyla anlaşmaya yakın olduklarını söyledi.
Transfer konusunda bir oyuncuyla anlaşmak üzere olduklarını ifade eden Aziz Yıldırım, "Birkaç oyuncu transferi üzerinde çalıştık. Yabancı bir oyuncu konusunda son aşamaya kadar geldik. Ancak yüzde 100 olur demiyorum. Olması için de arkadaşlar maddi kaynakları açarak çalışma yapıyor. Bu dönemde artık oyuncu almak ve oyuncu satmak artık eskisi kadar rahat değil. Kulüplerde ekonomik sıkıntılar var. Kur sürekli artıyor. Geçer yıldan bugüne yüzde 30'lara yakın kur farkında değişim oldu. Bu da oturduğunuz yerde borcunuzun yüzde 30 artması anlamına geliyor. Amatör şubelerde 80 milyon bütçe açığı vardı. Yüzde 30'u eklediğiniz zaman 25 milyon bütçe açığı artışı oldu. İşin kötü tarafı, sporculara ödenen paralarda vergilerin de ödendiğini hesaba katarsanız, vergilerde de artış oluyor" diye konuştu.

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt