Aziz Yıldırım Gözaltına Alındı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
4 3 biten sivasspor maçı ve 1 0 biten karabükspor maçı

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
hep iddaa dikkat edilirse . . . Bende iddaa ediyorum , havada 5 dk asili kalabiliyorum . . . : ) önce herkes kendi kapisinin önündeki pislikleri temizleyecek ki , sonra eleştirme hakkina sahip olsun . . . Baktilar her dalda acık ara gidiyoruz , izlemekten gözleri yoruldular , at çamuru belki işe yarar . . . Biz daha ne iddaa lar gördük , gül gül öldük . . .

cehili

cehili

Üye
Bu ligde 18 takım mücadele ediyor ve sadece birisi hakkında yıllardır bu iddia devam ediyor.Tesadüf canım zaten normal yani.Gözaltına alınan tüm isimlerin FB ile eskiden veya şimdiden bir bağlantısı olmasıda tesadüf zaten.
Geçin bunları züğürt tesellisi ile devam edin.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
:) o teselliye sizler devam ediyorsunuz . . . E yillardir madem bu iddaa , var hani nerde bi kanit , hani nerde bir icraat . Madem birşey biliyosun , kanitlayacaksin , kanitlayacaksiniz . . Aksi İFTİRADİR , YALANDIR . . .

cehili

cehili

Üye
Züğürt Tesellisi derken bunu kastetmiştim işte devam :)

Burak

Üye
oh fb küme düşünce şampiyon biz olcaz. Zaten dusmesede bız olucaz. Iddalıyız bu donem. Terim, ıyı calıstircak takımı. Emınım.

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Arkadaş ortam gerebilecek mesajlardan kaçınalım.

Her gözaltına alınan suçlu olsaydı,
davaları hakimler değil polis memurları karara bağladı :)
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz..

Cimbon kümeye diyordu fenerliler bakalım kim kümeye :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva ve 'Enver'
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
FB mali olarak ve tesisleşmede Türkiye'deki bütün kulüplerin toplamından daha iyi durumda. Her dalda müthiş başarılara imza atınca , yakalayamacaklarını da anlayınca böyle bir operasyon ile bitirmeyi planladılar. Bütün mesele bu ...

cehili

cehili

Üye

Zamanında Galatasaray 16 dalda 15 şampiyonluk yaşadı kimse çıkıpta önüne kesmedi böyle iddialara ortaya atılmadı. Veya 4 sene üst üste şampiyonluk yaşadı Uefa kupası,Süper kupası aldı Türkiye Kupası Cumhurbaşkanlıgı Kupaları falan da cabası ama kimse çıkıpta şike yaptı denilmedi.
Neymiş Fenerlilerin önünü kesmek içinmişmiş geçin canım bunları geçin.

• Beğen
Tepkiler: -LiveYourLife-, PureFood ve 'Enver'
greenmile

greenmile

Üye
trabzona kadıköyde 2 tane salla,beşiktaşa inönü de 4 tane salla,galatasaraya da arena açılışında 2 salla...evet evet şike var bu işte:ehe

Masha

Masha

Üye
ya anlamıyorum 3 sene üst üste son maçta ölümüne oynarlar teşvik falan demezler elimizden şampiyonluğu alırlar kimse sesini çıkarmaz bir şampiyon oluruz dünyayı yıkarlar utanmasalar aziz yıldırım ı dar ağacına asarlar. Alın size Türkiye nin fenerbahçe düşmanlığı bu yazımıda aklınıza kazıyın belki en azından düşünürsünüz neyin ne olduğunu..

greenmile

greenmile

Üye
fener 2 kez son maçta şampiyonluğu verince şike falan olmayacak ortada bu sefer son maçı çıkıp kazanınca şike olacak hadi ya??

Neden trabzonun karabükte 4-0 kazandığı maç sorgulanmıyor,emenike bizim maçta oynamadı da çıkıp trabzona karşı mı oynadı?Trabzon eskişehiri trabzonda da yenemedi eskişehirde yenme zorunluluğu mu var yani?Biraz hevesinizi alın sonrasında drogba geliyor size:ehe

cehili

cehili

Üye
Evet çaresizlikte son nokta:Türkiye'nin Fenerbahçe Düşmanlığı :oke:
:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'
'Enver'

'Enver'

Üye
ya anlamıyorum 3 sene üst üste son maçta ölümüne oynarlar teşvik falan demezler elimizden şampiyonluğu alırlar kimse sesini çıkarmaz bir şampiyon oluruz dünyayı yıkarlar utanmasalar aziz yıldırım ı dar ağacına asarlar. Alın size Türkiye nin fenerbahçe düşmanlığı bu yazımıda aklınıza kazıyın belki en azından düşünürsünüz neyin ne olduğunu..
fenerbahçe öyle bir klüp değil ama aziz yıldırım öyle bir adam.
sen de bunu aklına kazı.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Evet çaresizlikte son nokta:Türkiye'nin Fenerbahçe Düşmanlığı :oke:
:ehe:ehe

O
na göre de bir slogan ve t shirt bastırdık ya ..!

Biz bize yeteriz , çünkü FENERBAHÇELİYİZ . :oke:

Hepiniz bir , biz tekiz . Hodri meydan ...

cehili

cehili

Üye
Tasdiklendi onaylandı kopun beyler :kop:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahçe düşmanlığı tasdiklense ne olur yahu ...:kop: Ciddiye alınmadığından emin olabilirsiniz :D

cehili

cehili

Üye
Belli kimin alınmadığı. İşinize gelen mesajları sadece cevaplarsınız. Öbürlerini cevaplayamaz hatta silersiniz :D Sen emin ol herkes senin ne olduğunu biliyor :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Belli kimin alınmadığı. İşinize gelen mesajları sadece cevaplarsınız. Öbürlerini cevaplayamaz hatta silersiniz :D Sen emin ol herkes senin ne olduğunu biliyor :D

Haddi aşan mesaj yazarsanız silinir mesajlarınız ... Forum da yöneticilerimiz buna izin vermez . Tekrar forum kurallarını bildireyim size . :oke:

Bütün mesajları cevaplamışımdır , forum kuralları içerisinde tabi ... Benim ne olduğumu tabi ki bilecekler ..Gerek yöneticiliğimle , gerek ise forum için davranış ve yaklaşımlarımla . Yıl : 2007 ... :oke:

Mesaj yazarken de olayları kişiselleştirmeyi bırakmayı denemelisin ... Bu şekilde de devam eder isen , kaybedecek şeyin olabilir . Hatırlatmak istiyorum .

cehili

cehili

Üye
Bırakın bu işleri geçin.Benim kaybetcek hiçbirşeyim olamaz.Forumda beni tanıyanda tanır rahat olun :oke:

Seni tanıyanları da tanıyorum hiç merak etme :)

Tartışmaya yol açan FB'li arkadaşın mesajı silinmez ama ne hikmetse devamındaki mesajlar silinir. Bırakın bana yönetici ayağıyla cevap vermeyi.Biz de yöneticilik yaptık hala da yöneticiyiz biliriz bu konuşmaları.
Alttan ima'lı konuşmaya hatırlatırım demeye gerek yok kimseden korkumuz yok alttarafı bir forum.Hodri Meydan :oke:

Ha herşeye cevap veririm demişsin. Bir önceki sayfaya dönde ordaki yorumuma cevap ver bakalım ne diyeceksin çok merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...