Ayyıldız Arkadaşım Kazandırıyor Yarışması

 • 14 Ekim 2012
 • 432 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Ayyıldız ‘ın Fcebook sayfasında düzenlediği Arkadaşım Kazandırıyor kampanyasına katılın, 50 TL değerinde indirim kazanma şansı yakalayın...

  Türkiye'nin önde gelen Mayo ve İç Giyim markalarından Ayyıldız, sosyal medya takipçilerine özel duyurular, indirimler ve kampanyalar düzenlemeye devam ediyor!

  1 Ekim - 26 Ekim 2012 tarihleri arasında Ayyıldız'ın www.facebook.com/ayyildiz Facebook sayfasında düzenlenecek olan "Arkadaşım Kazandırıyor " Yarışması'nda, Ayyıldız Facebook sayfasına davet ettiğiniz arkadaşlarınız sayesinde 50TL değerindeki Ayyıldız alışveriş kuponu kazanma fırsatını kaçırmayın. Ayyıldız Arkadaşım Kazandırıyor Yarışmasına katılmak için Buraya tıklayın.

  Davet ettiğiniz ve Ayyıldız Facebook sayfasını beğenen her bir arkadaşınız size 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır! Unutmayın, ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz 50TL değerindeki alışveriş kuponunu kazanma şansınız o kadar artacak!

  Yarışma hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.facebook.com/ayyildiz internet sitesini ziyaret ediniz.
   


  Yazan: omerkardesler
 2. :tşk:
   
  omerkardesler bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/12/2018 - 15:55