ayrı bölümlere xp professional den sonra xp home edition kurmak sorunlumu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mutluadam

Üye
    Konu Sahibi
ayrı bölümlere xp professional den sonra xp home edition kurmak sorunlumu?
arkadaşlar biraz acemice bir soru olacak ama yinede çoktandır format atmadığımdan konu hakkında kesin bilgisi olanlara sormak istiyorum : benim bilgisayarımda 4 bölüm var ilk ikisinde c de xp professional sp3 d de vista ultimate g de veriler h de de yedekler var. format atmada ayrı bölümlere bile kurulsa eski olanın önce kurulması gerektiği konusunda bilgim var. aksi durumda boot seçeneklerinde sorun çıkıyor başıma gelmişti. ama yinede bunların ikiside xp olduğundan emin olmak için sormak istiyorum; ben şimdi bu d deki vistayı silip xp home edition kurmak istiyorum. yani bu durumda xp professional kalcak daha yeni sürüm olan xp professional den sonra xp home editon kurmuş olcam. bu durumda boot seçeneği sorunu çıkarmı?

hepsini silip kuralına göre istediğin gibi kur demeyin çünkü professional gayet istediğim gibi yapılanmış sorunsuz bir sistemim yani bu isteğime onu silmeyi feda edemem.

evet boot seçeneği ekranı sorunu çıkarmı?

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Kusura bakma merakımdan soruyorum neden böle birşey yapmak istiyorsun ayrıca format yerine bi kere format at sonra imaj al formatı unutcaksın zamanla emin ol

mutluadam

Üye
    Konu Sahibi
dostum onların hepsini yazmışım zaten okusana. nedeni ne gelince benim donanım düşük ve hızlı ve özel bir sistem kurmak istiyorum. ama işte bahsettiğim şeyi yaptığımda boot seçeneği sorunu olurmu ? ama büyük olasılıkla olacaktır değilmi? çok format atmış biriyim. ama bunlar ikiside xp olduğundan olabilirmi acaba diye soru oluştu kafamda.
Kusura bakma merakımdan soruyorum neden böle birşey yapmak istiyorsun ayrıca format yerine bi kere format at sonra imaj al formatı unutcaksın zamanla emin ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt