• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Aynı Anda Tek Kişinin Ziyaret Edebildiği Web Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

hamzadernek

hamzadernek

Üye
    Konu Sahibi
Aynı Anda Tek Kişinin Ziyaret Edebildiği Web Sitesi
İnternet sitelerinin genel amacı büyük kitlelere ulaşmak. Ve bunun için site sahipleri elinden gelen her şeyi yapmalarına rağmen “Most Exclusive Web Site” isimli site bunun tam tersini yapmak için çabalamakta.

İnsanların kendilerini özel hissettirmek için geliştirilen site insanların sayfaya ulaşabilmeleri için insanları sıraya sokmakta.Sıranız geldiğinde site içerisinde sadece 1 dakika geçirme imkanı sunan sayfa 1 dakikanın sonunda sizi sayfa dışına atmakta.

Sıranız geldiğinde isminiz diğer sıra bekleyen kullanıcılara ilan edilmekte.Sıraya girdiğiniz zaman sayfayı yenilediğiniz de en başından başlayarak yeniden sıra almanıza imkan sunan sayfaya salı gününden itibaren 300 milyon kullanıcının girmeye çalıştığı ve bunlardan sadece 55 bin kişinin başarılı olabildiği belirtilmekte.Eğer sizde kendinizi özel hissetmek istiyorsanız ve vaktiniz var ise siteye ulaşabilirsiniz.

Kaynak :

Karavelaa

Üye
Amaca bak :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: hamzadernek
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
İşsizlik :D

manyax2007

manyax2007

Üye
Merak ettim sıraya girdik ama hala sıra gelmedi :D
Edit : Şimdi geldi

Byfendy05

Byfendy05

Üye
Yani işsizliğinde bu kadarı:blink:

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Ne var icerisinde

Mayk29

Mayk29

Üye
yine mi kuyruk.

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
Ben girdim 57 sene varmis bana cocuklarima mirasim olsun

• Beğen
Tepkiler: Hermaphroditos
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Girdim sıraya dur :)

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Ne zamana ?

Adilx05

Adilx05

Üye
Agar.io dan sonra duyduğum en ilginç işsizlik projesi :)

Üst Alt