Aynı anda hem kabız hem de ishal olmak !


Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
bu bana sürekli olan bir şey ve acaba laktoz veya gluten mi dokunuyor diye düşünüyorum. tuvaletteyken önce kabızlık belirtisini gösterirken sonra ishal belirtisini gösteriyor. bu durum nasıl geçer? ayrıca tuvaletten çıksam bile ağrılar devam ediyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007
Genc007

Genc007

Üye
İrritabl bağırsak sendromu olabilir sende. Gastroenteroloji kliniğine başvur.
 
  • Beğen
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi
Genc007

Genc007

Üye
Stres de etkili olabilir :hmmm
 
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
sanmam :no: stressiz zamanlarda da oluyor
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt