Ayın üyesi artık başlasın.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rygebin

Rygebin

Üye
Kasmak değil ama sen daha önce hiç düşündünmü ayın üyesi olduğunda ne olacak.
Valla ne olacak boş işler bunlar .. Bence sende fazla düşünme bu kafayla olman zor .. :ehe.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Valla ne olacak boş işler bunlar .. Bence sende fazla düşünme bu kafayla olman zor .. :ehe.
Ben kesin olmak istiyorum demiyorum.Ama artık açılsın hem bu sayede forum un aktifliği ve açılan konular artar.Hepimizin yararına.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
Ben kesin olmak istiyorum demiyorum.Ama artık açılsın hem bu sayede forum un aktifliği ve açılan konular artar.Hepimizin yararına.
Öyle açılacak konudan ne hayır gelecek adam amaç için konu açıyor . Boş konu da açabilir alıntıda da alakasız saçma da . .. Aktif üye olduktan sonra veya olamadıktan sonra zaten kaçacak

sizi ben kaç gönderide görebildim ayın üyesi gönderisi açılınca heryerde mi olacaksınız?

Açılsın birşey demiyorum ki ..

Ama sırf aktif üye olayım diye mesaj atanları (SPAM) bizzat şıkayet edicem. Haberleri olsun..

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Et ama bunuda unutma ayın üyesi olurken mesaj a değil açılan konuulnun uyumluluğuna bakıyorlar.

asigsasi

asigsasi

Üye
sen gaza gelme :) ayın üyesi olmadığı için konular açılmıyor mu sanki :) ayın üyesi tekrar aktifleştiği zaman kesinlikle olmak isteyenler bu şekilde kendini ele verirse olamayacak :)

Rygebin

Rygebin

Üye
Et ama bunuda unutma ayın üyesi olurken mesaj a değil açılan konuulnun uyumluluğuna bakıyorlar.
Uyumsuz konu neden açayım ki saçma bulunan ve alakasız konular açılmamalı zaten.. Neyse ben yine konumu açarım çok da önemli değil benim için ama olursa da fena olmaz :).

asigsasi

asigsasi

Üye
emin misin ? Sadece açılan konular değil forum içindeki tüm tutumuna bakılıyor

• Beğen
Rygebin

Rygebin

Üye
emin misin ? Sadece açılan konular değil forum içindeki tüm tutumuna bakılıyor
Ne olursa olsun art niyet aranan herşey benim için yanlıştır çocuk oyunu değil ayın üyesi olayım diye çırpınıp saçma konular açmak adam zaten açıyorsa ve forumu sevip ilgi gösteriyorsa devam eder ama tek bu amaçla gelen insan boş beleşe gelmiştir.

Dalga mı geçiyoruz burada..

Bu lafım @jojo_va 'ya tabii :ehe

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Ne olursa olsun art niyet aranan herşey benim için yanlıştır çocuk oyunu değil ayın üyesi olayım diye çırpınıp saçma konular açmak adam zaten açıyorsa ve forumu sevip ilgi gösteriyorsa devam eder ama tek bu amaçla gelen insan boş beleşe gelmiştir.

Dalga mı geçiyoruz burada..
sakin ol bana demiş gibi oldun :)

• Beğen
Rygebin

Rygebin

Üye
Şimdi altında jojo yazınca insan bir şüpheleniyor ve suçlu durumuna düşüyor.
Sen yaptın demiyorum senin adına diyorum :) , senin yaptığın birşey yok bu konuyu okuyan bir başka kişi de varsa o da bilsin istedim :).

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ayın üyesi uygulaması başlar başlamaz bilgilendirileceksiniz.

İyi forumlar...:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve H0lligan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt