Ayak Baş Parmağım Ödem Topladı Bildiğiniz Bir Kür Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
Ayak Baş Parmağım Ödem Topladı Bildiğiniz Bir Kür Var mı?
Arkadaşlar ayak baş parmağım ödem topladı doktora gittim ödem olduğunu söyledi emar sonucunda 2 tane ilaç verdi bi ağrı kesici birde kas gevşetici bide şel verdi buz torbasıyla 10dk parmağını soğut dedi. 1 haftadan beri yapıyorum ilaçlarımı içiyorum ancak bir ilerleme yok. Bildiğiniz bir formül var mı? Gerçekten artık dayanamayacak haldeyim ayağımın üstüne basamıyorum. Bide gittiğim doktor özel hastanedeydi 200 lr emara verdim şimdi gene gitsem 200 lr isteyecekler. Devlette de sıra yok. Lütfen doktora gidin falan demeyin bende biliyorum gitmeyi ama sıra yok. Bi formül bilen varsa çok büyük sevaba girer dua ederim.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Ihlamur, yeşil çay, ada çayı, rezene çayı, nane-limon işe yarayabilir. Başka bir doktora mı gözüksen acaba önemli bir sorunun habercisi de olabilir.

• Beğen
Tepkiler: New Life, PALA. ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Geçmiş olsun.
Sebebini bilemem ama yanlış tırnak kesimi, ayakkabının durumu, aldığı darbe vs etkiliyor. Direkt faydası olur mu bilmem ama vücuttan ödem arttırıcı bitkisel içerikleri deneyebilirsiniz. Bir de bol su için ve ayağınızı havalandırın. Tuzu da azaltın.

Geçenlerde benim de ayak baş parmağımın iç kısmı fena ağrımaya başladı. Üzerine bastıkça agrıyordu. Biraz bastıra bastıra yürüdüm alışsın diye. Kiraz sapını denedim. Kendiliğinden midir faydası mı olu bilmiyorum geçti.

Umarım sizinki de kısa zamanda geçer.

• Beğen
Tepkiler: rear2011, New Life, PALA. ve 2 diğerleri
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Maydanoz tüketimi iyi gelecektir , tuzdan kaçının.

• Beğen
Tepkiler: New Life, PALA., Baydırman ve 1 kişi daha
PALA.

PALA.

Üye
Merdiven çıkarken, eğilirken felan parmaklarınızı bükmeyin, yüklenmeyin.
1-2 yıl bile sürebilir rahatsızlığın durumuna göre...
Doktorun verdiği talimatları uygula kremi sür ve sırt üstü yat, ayağını 30 cm havaya kaldır, bol su içmeyide unutma.

• Beğen
Tepkiler: rear2011, New Life ve Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
Yada durumun çok ciddi ise acilden gir devlet hastanesine gidip.

• Beğen
Tepkiler: New Life ve Baydırman
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
Öncelikle Çok GEÇMİŞ OLSUN. Ödeme dokunma patlatma vs. yapma iltihab kapar kekik suyunu bezde sar işe yarayabilir. Çünkü bir sürü faydası var. Medical Park gitmediysen oraya gitmeni tavsiye ederim onlar çözer genelde böyle işleri. Eğer çok acıyorsa bez yerine peçete gibi pamuk yumuşak birşeyleri islatabilirsin. Allah Acil Şifalar Versin İnşallah. :(

• Beğen
Tepkiler: rear2011, New Life ve Baydırman
New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar mesaj yazan herkese tek tek teşekkür ederim. Bugün doktora gitti gittim ödemin geçmesi lazımda dedi. İlaçlarımı değiştirdi ve intihap giderici hap verdi. Bakalım iyileşecek mi?

• Beğen
Tepkiler: PALA., rear2011, Baydırman ve 1 kişi daha
rear2011

rear2011

Üye
Geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: New Life, PALA. ve Baydırman