Ayağa Kalkınca Baş Dönmesi ve Göz Kararması.

Sponsorlu Bağlantılar

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
Ayağa Kalkınca Baş Dönmesi ve Göz Kararması.
Bu herkese basit gelebilir ama bana biraz farklı oldu.

2 Saat Ps oynadım, (Çay içerek) ve birden ayağa kalktım dışarı çıkıyordum ayakkabımı tam giyiyordum gerisini düştüğümü inanın hatırlamıyorum Sadece titrediğimi hatirladım. Bi baktım ayağım ve başım betona çarpmış ağrıyor kollarım bacaklarım tir tir titriyordu düşerken kontrol bende değildi yani, sonra hiçbirşey olmamış gibi kalktım.

Bu bana hergün oluyor ama böyle şiddetlisini 4 kere yaşadım.

- Zayıfım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
biraz daha düşmeye devam edersin henüz doktora başvurmayıp buraya yazdığına göre

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Kansız olabilirsin, buda tansiyonunu ani kalkma veya oturmalarda belli edebilir.Pekmez veya kuru üzümü bol tüket, Çayı çok içiyorsan çok fazla içme, suyu bol tüket, eğer geçmezde dahiliyeye başvur. Geçmiş olsun.

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun :)

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Sen iyi ol kardeşim, önemli olan o.

killlerman

Üye
Banada oluyor arada ama zayıflıktan değil çayı çok içersem yada tuzlu yediğim zaman 1. Tansiyonu düşürür ikinci tansiyonu yükseltir. Kan basıncı ile alakalı.

MaxipmaN

Üye
burda işin ne hastanede olman lazım

minoo

minoo

Üye
Bu herkese basit gelebilir ama bana biraz farklı oldu.

2 Saat Ps oynadım, (Çay içerek) ve birden ayağa kalktım dışarı çıkıyordum ayakkabımı tam giyiyordum gerisini düştüğümü inanın hatırlamıyorum Sadece titrediğimi hatirladım. Bi baktım ayağım ve başım betona çarpmış ağrıyor kollarım bacaklarım tir tir titriyordu düşerken kontrol bende değildi yani, sonra hiçbirşey olmamış gibi kalktım.

Bu bana hergün oluyor ama böyle şiddetlisini 4 kere yaşadım.

- Zayıfım.

Bende de olmuştu aynısı. Ama hastaydım o zaman baya ateşim vardı. Aniden ayağa kalktım, başımı karşı duvara çarpmıştım.
Kötü oluyor. Geçmiş olsun.

killlerman

Üye
Duvara bi şey oldu mu ;)

killlerman

Üye
Tekrar geçmiş olsun ;)

jotem173

jotem173

Üye
Geçmiş olsun

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
    Konu Sahibi
konu eski ama teşekkürler hâlâ aynıyım :)

xmustx

xmustx

Üye
Gastropolikliniğe gidin.kan verin ultrasona girin gerekirse endosonoya girin.sağlık çook önemli.zaten umarım kötü bişey yoktur bikaç vitamin reçetesi yazılır :D

• Beğen
Tepkiler: Oguzhantrc
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sara hastası olabilirsin.