Avuçiçi bilgisayarlar hakkında yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üstündağ

Üstündağ

Üye
    Konu Sahibi
Avuçiçi bilgisayarlar hakkında yardım!
herkese iyi günler arkadaşlar.Ben yeni olarak cep telefonundan avuçiçi bilgisayarlarına geçiş yapma düşüncesindeyim.Ama avuçiçi bilgisayarlar hakkında hiç bir bilgim yok.Sizlerden isteğim bunlar hakkında şöyle baştan olmak üzere bilgiler verir misiniz?Bir de kafama en çok takılan sorulardan bazıları şunlar
1)Avuçiçi bilgisayarlarında cep telefonunda yapabildiğim her şeyi yapabilir miyim yani telefon olarak kullanabilir miyim
2)ilk aldığım zaman içerisinde programlar yüklü olacak mı yoksa ben mi yükleyeceğim.
3)ben hp ipaq 214 ü gördüm beğendim fakat özellik yönünden nasıldır iyi midir?
4)Avuçiçi bilgisayara hat takılabilir mi örneğin vodafone hattı takıp ayda sınırsız internete abone olup internetten video vb gibi flashları oynatıp izleyebilir miyim?
Yardımlarınızı bekliyorum.Bu arada yazdıklarım içerisinde avuçiçi bilgisayarlarla hiç alakası olmayan durumlar olabilir çünkü yukarıda da belirttiğim gibi bunlar hakkında hiç bilgim yok.Anlayışınız ve yardımlarınız için simdiden çok teşekkürler...

minkara

minkara

Üye
telefonla yapabildiğin herşeyi eksiksiz hatta daha rahat ve hızlı şekilde yapabilirsin... içerisinde sadece birkaç program yüklü olur tahminim..ihtiyacın olan programları internetten bulup indirebilirsin...

Üstündağ

Üstündağ

Üye
    Konu Sahibi
peki bununla netteki flashları açabilir miyim yani video falan

minkara

minkara

Üye
tabiki extra birkaç program yüklersin... örneğin uzardweb browser(ben onu kullanıyorum)...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt