Avrupa'da Rakiplerimiz Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı

Akıncı

Üye
Tanıdım ve Türkiye liginde hiç bir takımın Arsenal'i eleyebileceğine inanmıyorum. -yenmek değil elemek-
Senle laf yetiştirecek değilim biliyorum ki senin gibilerle asla laf yarışına giremem çünkü kaybederim

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
-India-

-India-

Üye
türk futbolu= chikura-bursa maçı

kimse kimseyi kandırmasın. saint etienne karabüğü çuval yapar. arsenal 2 maçtada beşiktaşa ders verir. sadece trabzonun işi kolay.

ismail

ismail

Üye
mücahit olaya objektif balamıyorsun beşiktaş belki türkiyede büyük takım ama avrupada değil. yanlış anlama sadece beşiktaş değil ne gs ne fb ne ts nede başka biri. o takımları yenmişliği olacak tabi hepsinin var şampiyon olan takımların ama o zamanlar aralarındaki fark bu kadar değildi.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
mücahit olaya objektif balamıyorsun beşiktaş belki türkiyede büyük takım ama avrupada değil. yanlış anlama sadece beşiktaş değil ne gs ne fb ne ts nede başka biri. o takımları yenmişliği olacak tabi hepsinin var şampiyon olan takımların ama o zamanlar aralarındaki fark bu kadar değildi.
Göztepe'nin de Gençlerbirliği'nin de Avrupa da başarısı var öyle bakarsak

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
-India-

-India-

Üye
anti futbol oynarsa iki maçtada sürekli yere atlaayıp zaman geçirip. Ba ile de 1 gol bulabilirse belki tur atlayabilir beşiktaş. Çıkıp saldırmaya çalışırsa filan rezil olur

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Pikkaccu
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yahu neye göre Arsenal eler , rezil eder vs diyebiliyorsunuz ..!
Premier Lig daha başlamadı bile ..! Takımlar hazır değiller tam anlamıyla ... Avrupa maçları her zaman başka olmuştur . Arsenal bir adım önde diyebilirsiniz ama kesin eler , rezil eder vs diyemezsiniz ...!

Gönül ister ki 3 takımımız da elesin . Başarılar diliyorum .

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Yahu neye göre Arsenal eler , rezil eder vs diyebiliyorsunuz ..!
Premier Lig daha başlamadı bile ..! Takımlar hazır değiller tam anlamıyla ... Avrupa maçları her zaman başka olmuştur . Arsenal bir adım önde diyebilirsiniz ama kesin eler , rezil eder vs diyemezsiniz ...!

O sorun bizde var sadece, sezona hazırlanana kadar elimizde bir şey kalmıyor. Geçen sene son yılların en iyi oyununu oynadı Fenerbahçe ama sezon başında hazır değildi ve Wenger'in yıllardır yönettiği grup gayet hazırdı. Bu sene de aynısı olur.

-India-

-India-

Üye
st. etienne ve arsenal ne kadar hazır olmasa da öyle sıradan takımlar değiller. inşallah biz yanılırız da tüm takımlar tur atlar ne diyelim

türkiye ligi karması yapsak bu arsenali yenemeyiz !

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Geçen sene 100 gol atan City gol atamadan 3 tane yedi. Hayal kurmaya gerek yok :)

-India-

-India-

Üye
Geçen sene 100 gol atan City gol atamadan 3 tane yedi. Hayal kurmaya gerek yok :)

iPhone ile gönderdi
biz telefondan yazınca mobil ile diyor sende yukarıdaki gibi iphone diyor direkt. adaletmi bu bizimkinin de markası yazsın :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

iPhone ile gönderdi
biz telefondan yazınca mobil ile diyor sende yukarıdaki gibi iphone diyor direkt. adaletmi bu bizimkinin de markası yazsın :D
Ozana ustaya desek yapar mı acaba :hmmm

• Beğen
Tepkiler: -India-
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi

iPhone ile gönderdi
Hani Apple gizliliğe önem veriyordu :ehe

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve -India-

Üst Alt