Avea'dan yenilik: Aynı numarayı sevdiklerinizle birlikte kullanın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Avea'dan yenilik: Aynı numarayı sevdiklerinizle birlikte kullanın !Avea'nın abonelerine, kullandıkları numaranın aynısını ister kendileri ister yakınları için alma fırsatı sunduğu bildirildi.

Avea'dan yapılan yazılı açıklamada, mevcut faturalı Avea abonelerinin, kullandıkları numaranın ön kodunu 553 olarak değiştirerek aynı numarayı alabilecekleri belirtildi.

Açıklamada, "Örneğin numarası 0555 123 45 67 olan bir Avea abonesi, 0553 123 45 67 numaralı hattı da alabilecek. Üstelik istedikleri bireysel ya da kamu faturalı tarifelerinden yararlanabilecekler" denildi.

Avea'nın bu yeni hizmetinden faydalanmak isteyen abonelerin Avea bayilerine gitmelerinin yeterli olacağı kaydedildi.

 
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
amaaaaaaan ne işe yarayacak
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
valla denemek lasım...nede olsa kampüs olayı bitmek üsere
 

cool_eagle

Üye
kampus bitmezzz bitemez :D
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Yılbaşı gecesi bitiyor:(
 
Salihyet

Salihyet

Üye
yılbaşına daha var ;) yapılır yenisi..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt