AVEA'dan Yeni Yıl Tarifesi 25 TL ye her yöne 400 dk, her yöne 4000 sms tüm avealilarla bedava

Sponsorlu Bağlantılar

pampilo

Üye
    Konu Sahibi
AVEA'dan Yeni Yıl Tarifesi 25 TL ye her yöne 400 dk, her yöne 4000 sms tüm avealilarla bedava

Tarife çok avantajlı fakat keşke avea birde sorunsuz çekse:ehe

Siz de şimdi Avea'lı olun, her yöne 400 dakika ve heryöne 4000 SMS'e sadece 25 TL ödeyin. Üstelik her ay ödemeyin, 3 ay ödeyin, 1 ay bedava olsun! Hemen avea bayilerine gelin, numaraniz degismeden bu firsattan yararlanin!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000'a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000'a ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

cexen

Üye
tv de reklamını gordum ve hemen gidip sitesinden kontrol ettim.. maalesef soylwnildiği gibi değil. avealı iseniz tarife değiştirince 35 tl oluyor fiyat. ayrıca 25 tl lik fiyat ta sadece 6 ay gecerli sonra yine 35 tl ... herzamanki gibi kaşıkla verip kepçeyle alma yönünde eğilim var...

solgun50

solgun50

Üye
avea yine ayak oyunlarına başlamış ilk 6 ay ücret 25 sonra 35 kardeşim sadece işleri insanlara olayı ucuz göstermek...

jeofatih

jeofatih

Üye
Tam bir dalavere yapacaksan yap adam gibi 1 sene , değilmi?

archh

Üye
en iyisi vodafone arkadaş yemişim aveasını

cncoprt

cncoprt

Üye
iyimi sizce arkadaslar...
geçelimmiki????

--mm33rrtt--

Üye
bence detaylarını inceledikten sonra pek avantajlı ve iyi bir tarife olduğunu söylemek zor yine de sizin kendi bileceğiniz birşeydir bana kalırsa bundan daha iyi geçilebilecek tarifeler var

emrewashere

Üye
tv de reklamını gordum ve hemen gidip sitesinden kontrol ettim.. maalesef soylwnildiği gibi değil. avealı iseniz tarife değiştirince 35 tl oluyor fiyat. ayrıca 25 tl lik fiyat ta sadece 6 ay gecerli sonra yine 35 tl ... herzamanki gibi kaşıkla verip kepçeyle alma yönünde eğilim var...
o zaman yapacak şey çok basit madem ilk 6 ay 6 ay kullanıp başka bi yere geçiş yapılabilir ;)

Peace1912

Üye
bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum ama çok kararsızım kullanan arkadşlar varmı tavsiye edermisiniz :S:hmmm

pampilo

Üye
    Konu Sahibi
ANKARA'nın göbeğinde bile doğru düzgün çekmeyen Avea reklam yapacağı yerde kapsama alanını ve altyapısını düzeltse

Pooodolski

Pooodolski

Üye
Diğer operatörlerden gelenlere 25, kendi operatöründen gelenlere 29... Avea kendi müşterilerini enayi yerine koyuyor resmen.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Avea iyi bit kazıklama yönetimi daha bulmuş... Aşağıda;

• Tarifenin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ya da faturasızdan geçiş yoluyla yapılan kayıtlarda 6 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 35 TL'dir.
  • Tarifenin aylık ücreti, mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapanlar için 35 TL'dir.

ahmcimen

ahmcimen

Üye
bende bu tarifeye geçmeyi düşünüyordum çünkü 35 bile olsa 3 ayda bir ödemiyorsun diyordu ama 1 sene boyunca mı bilmiyorum tam şartnameyi okumadım... herkes mantıksız demiş bir tane de kullandım memnunum diyen yok mu?

cncnkcr

cncnkcr

Üye
avea ağzıyla kuş tutsa yaranamaz artık bana :@ vodafone a geçicem başka yolu yok

kokdenk07

Üye
bence güzel tarife.
kalan süreleri bir mesajla öğreniliyor.
senelerdir kullanıyorum çekim kalitesinde pek sorun yaşamadım.:op:

okan_42

Üye
hattımı aveaya taşıdım bende bu tarifeye geçtim bugün fakat hiç bir bilgi mesajı gelmedi. sms ve dakika sorgulamak istedm mesaj gönderdm ve şu geldi "değerli müşterimiz size daha iyi hizmet vermek için gerçekleştirdiğimiz çalışma nedeniyle talebinizi alamamaktayız. 11 nisan 08.00'dan sonra tekrar deneyiniz." acaba mesaj göndersem veya konuşma yapsam sorun olur mu ? illa bu tarihten sonra mı konuşacm 1 adet mesj yolladm az önce mesaj yollasam konuşsam faturaya farklı yansır mı acaba :hmmm

aveadestek

aveadestek

Üye
Sayın "pampilo" altyapı şikayetiniz alınmıştır.

----------Eklendi @ 22:21:49 ---------- Yazıldı @ 22:20:03 ----------

Değerli Müşterimiz
6 Ay 25 TL olan Tarife ücreti içinde ödemeyeceğiniz aylarıda hatırlatmak isteriz.

Üst Alt