Aveada HepsiBir Tarifesi

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Aveada HepsiBir Tarifesi
Avea, kullanıcıların yıllardır bekledikleri her yöne aynı fiyatı içeren HepsiBir tarifesini yarattı.

Tüm bireysel faturalı hat sahibi Avea abonelerinin kullanabileceği HepsiBir tarifesi çerçevesinde, Turkcell, Telsim, sabit hatlar ve Avea hatlarına yönelik yapılan aramalar aynı fiyattan ücretlendiriliyor. Diğer tarifelerden faturalı HepsiBir tarifesine geçişin ücretsiz olduğu kampanya da, tüm yurt içinde her yöne yapılacak aramalar dört kontör/dakika, bir kısa mesaj ise iki kontör/SMS olarak ücretlendirilmiş.

Ayrıca HepsiBir tarifesine ek olarak, Sen + Ben 360 ve Avea + Ev veya İş 90 paketleri de satışa sunuluyor. Arzu eden abonelerin, faturalı HepsiBir tarifesinin üzerine tüm vergiler dahil aylık 12 YTL paket ücreti karşılığında Sen + Ben 360 paketini veya Avea + Ev / İş 90 paketini seçebilecekleri tarifede, Sen + Ben 360 paketinde seçilen bir Avealı ile (faturalı/ faturasız) ayda 360 dakika, Avea + Ev / İş 90 paketinde ise tüm Avealılar, ev ve iş numaralarıyla ayda 90 dakika ücretsiz görüşme yapılabilmesine olanak tanınıyor. Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

refleksi

Üye
dakikası 25 ykr oldu sabit ücrette 95 ykr

OH BEEE :)

danger03

danger03

Üye
bilgi için sağolasın

Üst Alt