avea yine yaptı yapacağını :@

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
safakk

safakk

Üye
    Konu Sahibi
avea yine yaptı yapacağını :@
aveadan bugün mesaj geldi bu mesajı evet yazıp cevaplayın bundan sonra ki 6 ayda yüklediğiniz her 100 kontör için 100 hediye kontör kazanacaksınız diye ancak cevaplayacak herhangi bir numarası falan yok üstüne aveanın bir bayisine gittim dedim bana böyle bir mesaj geldi evet mesajını nereye yollicam diye onlarda biz bilmiyoruz her kullanıcıya ayrı mesaj gönderilio siz en iyisi avea 500 ü arayın dedi ayrıca aveada 500 ü aradığınızda ise yine kontör gidiyor kısacası ne 100 beleş kontörü alabildim ne de evet mesajının nereye atılacağını :vur:vur avea'ya :bann::bann:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
büyüyünce geçer :D

şansına öyle olmustur ya ;)

Yasminozz

Yasminozz

Üye
bende de var awea ama bana gelmedi öle bi msj... :)

candemir316

candemir316

Üye
gerçekten biri sallamış msjı sana bende 2 tane ailem komple avea kullanıyo ama öle bi msj gelmedi

safakk

safakk

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten biri sallamış msjı sana bende 2 tane ailem komple avea kullanıyo ama öle bi msj gelmedi
ya yok avea olarak yazıyor gelen bölümde. hani fatura geldiğinde gelen kısmında avea yazıyor ya heh işte aynen orda yoksa bilirim arklar arasında takılmaca böyle mesajlar atıyoruz :)

technonur

technonur

Üye
aveadır ne yapsa yeridirr :D
ama birisi fake sms atmış olabilir istediğiniz nodan sms atan programlar var

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Valla Avea'da Bişeyler Dönüyo Bu aralar Ama Bilmiorum:S

Altun.

Altun.

Üye
sana gelen numaraya aynen geri ssm atsaydın işte

paradox1026

paradox1026

Üye
yha aman aveada kampanya yapsa yaranamaz yapmasa yaranamaz tartışmasız Türkiye2nin en hesaplısı

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
ilginç

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
ilginç

kubilay212

kubilay212

Üye
hangi operatör dogru bişey yapıyorki

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
6100'a Evet yazarak gönderiyorsun. Bana gelmedi ama ben göndermiştim 2 gün önce. Kampanya kaydınız alındı dedi. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yani ilginç şeklinde boş mesajlar atılacağını araştırılıp gerçekten yardım edilse daha iyi olur. 1-2 arkadaş gördüm sağol ve ilginçten başka bir şey yazmıyorlar...

qwertycuma

qwertycuma

Üye
ya yok avea olarak yazıyor gelen bölümde. hani fatura geldiğinde gelen kısmında avea yazıyor ya heh işte aynen orda yoksa bilirim arklar arasında takılmaca böyle mesajlar atıyoruz :)

oraya avea yazmak o kadar zor bi iş değilki:D

safakk

safakk

Üye
    Konu Sahibi
Yani ilginç şeklinde boş mesajlar atılacağını araştırılıp gerçekten yardım edilse daha iyi olur. 1-2 arkadaş gördüm sağol ve ilginçten başka bir şey yazmıyorlar...
haklısınız abi aslında herkes araştırsa daha iyi olur da işte bazen benimde yaptığım olmuyorda değil:islik olsun zamanla yerleşir forumculuk anlayışı :)

--------------- Ekleme ---------------

oraya avea yazmak o kadar zor bi iş değilki:D
:blink::blink:nasıl yazılıyor ki :blink::blink:

sonerylmz

Üye
avea bu

qwertycuma

qwertycuma

Üye
haklısınız abi aslında herkes araştırsa daha iyi olur da işte bazen benimde yaptığım olmuyorda değil:islik olsun zamanla yerleşir forumculuk anlayışı :)

--------------- Ekleme ---------------

:blink::blink:nasıl yazılıyor ki :blink::blink:

bilgisayardan + s60 telde falan yanlış hatırlamıyorsam program vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt