avea yıkılan pakettekı ciddi sorun yardım

Sponsorlu Bağlantılar

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
avea yıkılan pakettekı ciddi sorun yardım
arkadaşlar avea 2 tane yıkılan paket çıkardı
1.si
bu pakette 1000 dk avea ici 1000 sms heryone 1 gb internet

2.si

500 dk heryone 1000 sms her yone 1 gb internet

2 pakettekı tek fark biri 1000 dk aveçi biri 500 dk heryöne

arkadaşlar 1. pakete kayıt olmak için kayıt yazıp 1991 e gönderiyoruz

2. pakete kayıt olmak içinde kayıt yazıp 1991 e gonderıyoruz bu ok saçma 2 paket içinde aynı yere gonderıyor ve ben 20 tl yukledım 1991 e kayıt diye mesaj attım bana gelen mesajda bin yazıp 1991 e gonderin diyor 1000 dk aveici 1000 sms heryone 1 gb internet sizin olsun diyor ama 500 dk heryone olan dan bahsetmıyor bunu nasıl yapıcaz ben 500 dk olana geçmek istiyorumm 1000 dk aveaici olana geçmek istemiyorum 500 dk lik e nasıl abone olcazz bılen varsa acıl yardım edsin bi

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Herhangi bir sorun yok. 1.si olarak verdiğiniz link hali hazırda avealı olanlar için geçerlidir. 2.si olarak verdiğiniz link ise numara taşıma ile avea ya gelmiş yeni aboneler için geçerlidir.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
peki ben avealıyım yani 2. olna pakete geçemicekmiyim ? (eğer öyle bir durum varsa hemen vodafoneye geçerim diğer hafta tekrar aveaya geçerim :D sırf paketler yuzunden toplamda bunu 7 defa yaptım :D eğer paketi alma imkanı yoksa gene yaparım :D)

gölgee_65

gölgee_65

Üye
peki ben avealıyım yani 2. olna pakete geçemicekmiyim ? (eğer öyle bir durum varsa hemen vodafoneye geçerim diğer hafta tekrar aveaya geçerim :D sırf paketler yuzunden toplamda bunu 7 defa yaptım :D eğer paketi alma imkanı yoksa gene yaparım :D)

Ama arkadaşım dikkatini çekeyim eğer bu paketin heryöne 500 dakika fırsatından yararlanmak için başka operatöre geçip tekrar dönerseniz bundan faydalanmak için diğer operatörde en az 90 gün kalmanız gerekiyor :oke:

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
Neden 90 gün ? Ben defalarca avea vodafone arasinda geçiş yaptim süre beklemedim de

Matador03

Matador03

Üye
arkadaşlar gerçekten 90 gün kalmamız gerekiyor mu ben de bu pakete geçmeyi düşünüyorum bir yardımcı olabilir misiniz ?

klongs

klongs

Üye
bende düşünüyorum niye her yöne aveaiçi 1000 dk avea resmen avea kullanıcılarına üvey evlat muamelesi yapıyor

phasan

phasan

Üye

Ama arkadaşım dikkatini çekeyim eğer bu paketin heryöne 500 dakika fırsatından yararlanmak için başka operatöre geçip tekrar dönerseniz bundan faydalanmak için diğer operatörde en az 90 gün kalmanız gerekiyor :oke:

çok dogru

- - - Eklendi - - -

90 gün baska hattan geçmek icin

gölgee_65

gölgee_65

Üye

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar link verdim, merak ettiğiniz tüm cevaplar avea'nın sitesinde detaylar kısmında yazıyor. 90 günlük süre ile ilgili sorunuzun cevabı 5. noktada yazılıdır :oke:

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
çok saçma yapmış avea 90 gun beklenırmı ya yenı hat al daha iyi :S

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
çok saçma yapmış avea 90 gun beklenırmı ya yenı hat al daha iyi :S

Saçma değil bunlar için 7 kere numara taşıma yaptım diyen sen değil misin ? Kurnaz geçinenleri engellemek için işte bu sınırlama. Yani saçma değil.

phasan

phasan

Üye
Saçma değil bunlar için 7 kere numara taşıma yaptım diyen sen değil misin ? Kurnaz geçinenleri engellemek için işte bu sınırlama. Yani saçma değil.

bence saçma degil

- - - Eklendi - - -

bence saçma degil

- - - Eklendi - - -

bence saçma degil

Matador03

Matador03

Üye
off ya 30 haziranda bitiyor ve malesef ki gecemeyecegim bu pakete :( gidip turkcell e gecicem buna inat !! :off:

sirius_black

Üye
yeni hat alsak geçemiyor muyuz bu tarifeye?

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
vodafone veya turkcell hat alıcaz sonra aveaya geçicez ama hat değiştirmek içinde senın hattın en az 90 gunluk olması gerekıyor yanı bızım için artık ımkansız son alım tarıhı 30 hazıranda keşke süre uzun olsaydı alabilirdik avea numara tasıma çıktığından berı sureklı musterı çekıyorr ama kendı musterılerıne bakmıyor :S

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
Ben önce telsimdim turkcele geçtim sonra beğenmedim 1 ay sonrada aveaya geçtim yani bekleme YOK

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
hımm bekleme kalkmış demekki ama genede artık çok geç hat alsak geçme en az 6 gun surcek 5 gun sonrada zaten kapanacak tarıfe :S

gölgee_65

gölgee_65

Üye
vodafone veya turkcell hat alıcaz sonra aveaya geçicez ama hat değiştirmek içinde senın hattın en az 90 gunluk olması gerekıyor yanı bızım için artık ımkansız son alım tarıhı 30 hazıranda keşke süre uzun olsaydı alabilirdik avea numara tasıma çıktığından berı sureklı musterı çekıyorr ama kendı musterılerıne bakmıyor :S

Arkadaşım son alım tarihinin 30 haziran olduğundan emin misin? ben avea sitesinde konuyla ilgili herhangi bir tarihe şahit olmadım da :hmmm

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
avea reklamda 30 hazıran dıyor

Üst Alt