Duyuruyu Kapat

Avea - Turkcell - Vodafone / Gizli Numara Kapatma / Gizli Numara Engelleme / Özel Numara Kapatma

 • 30 Ocak 2011
 • 128564 Okunma
 • 9 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Avea aboneleri:
  Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor. Bu işlemi isterseniz Avea Web İşlemleri menüsünden de yapabilirsiniz.

  Turkcell aboneleri:
  Turkcell aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor. Bu işlemi isterseniz Turkcell Online İşlem Merkezi’nden de yapabilirsiniz.

  Vodafone aboneleri:
  Vodafone aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarının mesaj kısmına My Vodafone kodlarini yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra GIZLI AC yazarak 7048’e göndermeniz yeterli. Servisi kapatmak için ise şifrenizi yazıp boşluk bıraktıktan sonra GIZLI KAPAT yazarak 7048’e göndermeniz gerekiyor. İsterseniz bu işlemi My Vodafone’dan da yapabilirsiniz.
   


  Yazan: Dogus Pertez
  qaan_01 bunu beğendi.
 2. bilgi için sağol
   
 3. yaralı bilgi için teşekkürler
   
 4. bilgi icin tesekkurler.
   
 5. dostum eline sağlık güzel olmuş fakat vodafone için 7046 servis numarası mevcut orayı arayıp işlemleri halledebiliyoruz
   
 6. :tşk: dostum. Bu bilgi işime yaradı :D
   
 7. Teşekkürler.
   
Yüklüyor...
17/10/2017 - 23:25