Faturalı Avea Süper Kamu Küçük Tarifesi


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Tarife Bilgisi

25.08.2011 tarihi itibariyle yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlara kapatılmıştır. Tarifeye diğer faturalı Avea tarifelerden kamu kurum kimliği veya Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’na girdiğine dair son yıla ait belge (sınavda başarılı olup olmamalarından bağımsız olarak) ile geçiş yapılabilecektir. Tarifedeki mevcut müşteriler aynı şartlarla tarifelerinden faydalanmaya devam edeceklerdir.
Ücretlendirme
Süper Kamu Küçük Paket
Aylık ücret27 TL*
Tarifedeki her yöne görüşme süresi500 dk
Tarife kapsamındaki görüşme süreleri bittikten sonraki tüm aramalar35 Kr / Dakika
SMS Ücreti33,25 Kr/SMS
MMS Ücreti99 Kr / MMS
[TBODY] [/TBODY]
*5 Temmuz itibariyle Süper Kamu Küçük Paket Tarifesi aylık ücreti 27 TL olarak güncellenmiştir.

Avea Kamu tarifeliler KUCUKyazıp 2010e gönderin
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt