Avea "Şirket Getiren Kazanıyor" Kampanyası


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Avea başlattığı yeni kampanya ile şirketlere yüzde 10 varan indirimler sunuyor. Yapılması gereken tekşey ise Avea'ya yeni kurumsal müşteri kazandırmak
Avea, hayata geçirdiği yeni kampanyası “Şirket Getiren Kazanıyor” ile kurumsal abonelerinin de yüzünü güldürüyor.

Ekim ayı sonuna kadar devam edecek kampanyaya katılan şirketler; Avea’ya kazandırdıkları ilk şirket için yüzde 5, ikinci şirket için yüzde 7, üçüncü şirket için ise yüzde 10 indirim kazanıyor ve bu indirimlerden 3 ay boyunca faydalanıyor.

Kampanya kapsamında yeni Avea abonesi olan şirketler de 3 ay boyunca yüzde 5 indirim kazanıyor.

“Şirket Getiren Kazanıyor” kampanyasına Avea bayileri ve 444 1 550 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri’nden başvurulabiliyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt