1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.
Duyuruyu Kapat

Avea, Online İşlem Merkezi'ni Ziyaret Edenleri '' LG X130 Netbook '' Sahibi Yapıyor!

 • 27 Nisan 2010
 • 387 Okunma
 • 1 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea, abonelerine sunduğu avantajların yanı sıra kampanyalarıyla da kazandırmaya devam ediyor. Avea şimdide online işlemlerini kullanan abonelerini, tek tık ile birlikte LG X130 Netbook sahibi yapmak için kolları sıvadı. 20 Mayıs 2010 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında; Online İşlemler'i kullanan Avea abonelerinden 10 kişi çekilişle LG X130 Netbook kazanacak.

  < Resmi açmak için tıklayın >

  ( Avea kazandırmaya devam ediyor )

  Giriş sayfası kurumsal ve bireysel olarak ayrılarak yenilenen ve son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan Online İşlem Merkezi&#8217;de kurumsal ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre sürekli yeni servisler ve işlemler ekleniyor. Aboneler online işlem yapmak için gerekli kodlarini &#8220;JetŞifre&#8221; uygulaması ile kolayca ve ücretsiz olarak alabiliyor. Avea aboneleri *123# tuşluyor ve kodlari yeni anında telefon ekranına düşüyor.
   


  Yazan: Dogus Pertez
 2. o kadar işlem yapıyorum bakalım birşeyler olacak mı?
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2017 - 02:53