AVEA Kontörlü Paket YARDIM !

• 16 Mart 2013
  • 985 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar 15 yaşındayım turkcell kullanıyodum 35 TL 300DK + 3000 SMS(FATURALI) ama babam çok pahalı olduğunu düşündü AVEA'ya geçti kendisi benide geçircek fakat 15 TL 500DK + 5000 SMS(KONTÖRLÜ) olacak ben kontörlü kullanmadığım için pek bilmiyorum ben bu paketin yanında ek olarak kendim internet paketi de alabilir miyim ? Tabiki babamdan ayrı olarak kendim para yükletip ?

Yazan: Berk_Yanar41
  2. aslında soyle bi tarife var bilmiyorum ihtiyacını giderir mi 500dk her yöne+1000 sms her yöne+ 1gb internet 23 tl faturasız

3. Ya zaten olay orda babam internetli istemiyo :D

4. alırsın bişey olmaz ama kontörlüde zaten otomatik bir talimat yok fatura gelmiyo sonuçta babanın yüklettiği kontörün dışında kendin yükletip 23liralık paketten alman bir mesaja bakar babanın 15 liralık tarifede olduğunu sanması bir sıkıntı çıkarmaz böylece...:oke:

5. nerden anlayacak sms ve konuşma var de eğer bakar felan dersen 9 tl ye 500mb alırsın

6. reis avea personeliyim - bahsi geçen tarifede düzenli olarak 20 tl yükleme sartı ile 30 günde 1defa alabilecğin paketin interneti yoktur internet pakerti almak istersen o tarifeye 500 mb yi 9 tl ye 1 gb yi 14.5 tl ye alırsın yıkılan tarife senin için uygundur( 500dk her yöne 1 gb 1000 sms her yöne) saygılar. AVEA

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 02:19