AVEA Kontörlü Paket YARDIM !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berk_Yanar41

Berk_Yanar41

Üye
    Konu Sahibi
AVEA Kontörlü Paket YARDIM !
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar 15 yaşındayım turkcell kullanıyodum 35 TL 300DK + 3000 SMS(FATURALI) ama babam çok pahalı olduğunu düşündü AVEA'ya geçti kendisi benide geçircek fakat 15 TL 500DK + 5000 SMS(KONTÖRLÜ) olacak ben kontörlü kullanmadığım için pek bilmiyorum ben bu paketin yanında ek olarak kendim internet paketi de alabilir miyim ? Tabiki babamdan ayrı olarak kendim para yükletip ?

bayon

Üye
aslında soyle bi tarife var bilmiyorum ihtiyacını giderir mi 500dk her yöne+1000 sms her yöne+ 1gb internet 23 tl faturasız

Berk_Yanar41

Berk_Yanar41

Üye
    Konu Sahibi
Ya zaten olay orda babam internetli istemiyo :D

aeercan66

aeercan66

Üye
alırsın bişey olmaz ama kontörlüde zaten otomatik bir talimat yok fatura gelmiyo sonuçta babanın yüklettiği kontörün dışında kendin yükletip 23liralık paketten alman bir mesaja bakar babanın 15 liralık tarifede olduğunu sanması bir sıkıntı çıkarmaz böylece...:oke:

gs_t

Üye
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar 15 yaşındayım turkcell kullanıyodum 35 TL 300DK + 3000 SMS(FATURALI) ama babam çok pahalı olduğunu düşündü AVEA'ya geçti kendisi benide geçircek fakat 15 TL 500DK + 5000 SMS(KONTÖRLÜ) olacak ben kontörlü kullanmadığım için pek bilmiyorum ben bu paketin yanında ek olarak kendim internet paketi de alabilir miyim ? Tabiki babamdan ayrı olarak kendim para yükletip ?
reis avea personeliyim - bahsi geçen tarifede düzenli olarak 20 tl yükleme sartı ile 30 günde 1defa alabilecğin paketin interneti yoktur internet pakerti almak istersen o tarifeye 500 mb yi 9 tl ye 1 gb yi 14.5 tl ye alırsın yıkılan tarife senin için uygundur( 500dk her yöne 1 gb 1000 sms her yöne) saygılar. AVEA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt