Faturasız Avea İnternet Hızı Berbat

Sponsorlu Bağlantılar

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
Avea İnternet Hızı Berbat
Merhaba arkadaşlar;

Bugün Vodafone'dan Avea'ya geçtim.Fakat geçmez olaydım.2 GB internet paketini en fazla 50 kbps olarak kullanabiliyorsunuz.Ben 23 TL fiyatı olan 500 dk 5000 sms 2 GB internet paketindeyim yani SÜPER FIRSAT PAKETİ ama Vodafone'nu bırakıp Avea'ya geçtiğime pişmanım.Vodafone'da H+ ile 13 mbps ile internete bağlanıyordum.Fakat Avea'da bırakın 13 mbpsyi H+ ya bile bağlanmıyor.Maxicep'te de baktığıma göre bu sorunu tek yaşayan ben değilim.Bu soruna bir çözümü olan var mı yoksa tekrar Vodafone'a geçeyim mi ?

60Samet09

60Samet09

Üye
Arkadasm brn vodafone kullanıyorum bizim wifi ye Yakın bir hızı var sandece 3g acman gerek

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasm brn vodafone kullanıyorum bizim wifi ye Yakın bir hızı var sandece 3g acman gerek
Vodafone kullanırken benimde yapmam tek gereken şey WCDMA yı etkinleştirmekti ama Avea'da ne yaparsan yap hız yükselmiyor.

mehmet275

mehmet275

Üye
Avea sıkıntılı o konuda malesef:););););):)

gokturk86

Üye
aynı sorun bende de var evde 3g şebekesini tek diş çekiyor, hiç girmiyor, edge şebesi 3 diş çekiyor oda edge. bende de kafama göre 800 vardı. vodafone komple pakette 90 gün şartı olmasa 1 dakika durmam.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Avea müşteri hizmetlerini arayıp bu konu üzerine şikayette bulunun. Bende avea kullanıyorum (yeni nesil 500) 11/12 mbt. arası internet hızım var. Şu ana kadar denediğim bölgeler;
Istanbul içi : Beykoz, ümraniye, eyüp, bayrampaşa, rami , bakırköy ve 500 evler. Bu ilçelerin içinde sadece 500 evler tarafında problem yaşadım.
Istanbul dışı test ettiğim yerler : Kırıkkale, Nevşehir, Bandırma, Erdek ve Ankara. Bu şehirlerde de problem yaşamadım. ..

phasan

phasan

Üye
En garıp olay benım olay sanırım sonucta ıkısıde avea olay soyle avea 3g bızım evde cekmıyor pttcell cekıyor ıkısıde avea

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Bende hızlı ?
Ayrıca pttcell tamam avea alt yapısını kullanıyor ama sonuçta başka bi gsm .. Pttcell müşterisi az avea yogun ..
Ayrıca data hatlarının şebekede net kullanımında öncelikleri vardır ..

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
Avea müşteri hizmetlerini arayıp bu konu üzerine şikayette bulunun. Bende avea kullanıyorum (yeni nesil 500) 11/12 mbt. arası internet hızım var. Şu ana kadar denediğim bölgeler;
Istanbul içi : Beykoz, ümraniye, eyüp, bayrampaşa, rami , bakırköy ve 500 evler. Bu ilçelerin içinde sadece 500 evler tarafında problem yaşadım.
Istanbul dışı test ettiğim yerler : Kırıkkale, Nevşehir, Bandırma, Erdek ve Ankara. Bu şehirlerde de problem yaşamadım. ..

Sikayetvar.com'a şikayetimi yazdım bugün aradılar şuan 3g ile internete giriyorum ama 150 civarlarında ping var.

En garıp olay benım olay sanırım sonucta ıkısıde avea olay soyle avea 3g bızım evde cekmıyor pttcell cekıyor ıkısıde avea

Garip :dry:

Bende hızlı ?
Ayrıca pttcell tamam avea alt yapısını kullanıyor ama sonuçta başka bi gsm .. Pttcell müşterisi az avea yogun ..
Ayrıca data hatlarının şebekede net kullanımında öncelikleri vardır ..

Sizde hızlı olabilir ama bende yavaştı.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
En İyisi Turkcell

osicik

Üye
şuan denedim önce 4,14 mbt sonra 6,08 mbt download hızları fena değil yani ;)

xmustx

xmustx

Üye
ben sorun yaşamıyorum H+ da oluyo.

naytıngen

naytıngen

Üye
bendde sorun yasıyorum
bazen edge bazen de 3g yazıyor ama hiç h veya h+ olmuyor

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Merhaba arkadaşlar;

Bugün Vodafone'dan Avea'ya geçtim.Fakat geçmez olaydım.2 GB internet paketini en fazla 50 kbps olarak kullanabiliyorsunuz.Ben 23 TL fiyatı olan 500 dk 5000 sms 2 GB internet paketindeyim yani SÜPER FIRSAT PAKETİ ama Vodafone'nu bırakıp Avea'ya geçtiğime pişmanım.Vodafone'da H+ ile 13 mbps ile internete bağlanıyordum.Fakat Avea'da bırakın 13 mbpsyi H+ ya bile bağlanmıyor.Maxicep'te de baktığıma göre bu sorunu tek yaşayan ben değilim.Bu soruna bir çözümü olan var mı yoksa tekrar Vodafone'a geçeyim mi ?

yapacak birsey yok adamlar 23tlye 2gb net veriyorlar fiyattan kisiyorlar ama performansi da düşüruyorlar. jet gibi internet istiyorum dersen turkcelden sasmayacaksin

phasan

phasan

Üye
Kusura bakmayında turkıyede hersey pahalıyken 4 dortluk bır paket olmaz

frk uzn

frk uzn

Üye
Bnde bu woops paketteyim daha yeni gectim turkcellden internettle ilgili bi sıkıntım yok sadece bazen cekmiyor okadar

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadaşlar şikayetvar.Com a şikayet belirttikten sonra aradılar artık H+ ile internete giriyorum sadece ping biraz yüksek o da yoğunluktan dolayıdır.Ama arayıp ilgikenmelerine sevindim doğrusu :D

Üst Alt