Avea ile en fazla 63 dakika!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Avea ile en fazla 63 dakika!!!!
Avea türkiye pazarında ençok konuşturan operatör biliniyor. Ama en uzun konuşturan değil. Yaptığım birkaç araştırma sonucu avea standart bir sistemle konuşmaları 63 dakikada bir kesiyor. Bu konuda Sizinle bir şikayeti paylaşmak istiyorum buyrun. şikayetvar.com adresine yapılan bu şikayettede aynı sıkıntıyı yaşayan bir arkadaşımız şikayetçi olmuş.

paradox1026

paradox1026

Üye
fiyat önemli fiyat:) kalitesini yemişim

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
benim anlamadığım bir insan 63 dakika bir tlf da ne konuşur.Dünya sorunları konuşsanız 10 dakika ekonomi konuşsanız 13 dakika daha kız arkadaşınla konuşsan hadi 30 dakika olsun daha ne konuşur bu insanlar anlamam.Bedava diye herşeyin bu kadar sömürülmesine karşıyım.

paradox1026

paradox1026

Üye
benim anlamadığım bir insan 63 dakika bir tlf da ne konuşur.Dünya sorunları konuşsanız 10 dakika ekonomi konuşsanız 13 dakika daha kız arkadaşınla konuşsan hadi 30 dakika olsun daha ne konuşur bu insanlar anlamam.Bedava diye herşeyin bu kadar sömürülmesine karşıyım.
:):):) yediğimiz radyasyonun haddi hesabı yok

erfc20

erfc20

Üye
nie 63de 64 diil :D

[ALPERTUNGA]

[ALPERTUNGA]

Üye
60 ile 64 arasında değişiyor.bu konunun şikayetlik bir durumu yok tekrar aramak çok mu zor geliyormuş?adam 55 ytlye herkesle sınırsız konuşturuyor.60 dk da değil 30 dk da bir kesilse bile ne olur?

yasinadil

Üye
ya ben turkcell kullaniyorum bedava denen bisey yok:@:@ sikayet ettiginiz duruma bakin :nono::nono::nono:

felix111

Üye
arada şebekelerde hata olması normal, bazen konuşmaktan sıkıldığım ama bunu karşı tarafa belli edemediğimiz durumlarda şebekenin kendiliğinden kesilmesi bazen iyi olur, hemen teli kapatıp daha sonrada şarzım bitti bahanesinin altına sığınabiliyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt