Avea hattım 4.5g uyumlu mu sorgula

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Avea hattım 4.5g uyumlu mu sorgula

Benım hat uyumlu degil

Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını öğrenmek için hemen 4.5G HAZIR yazın 5555'e ücretsiz gönderin.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2572102

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Turkcell 4.5G'li SIM kartlar için para talep ediyor, AVEA'da durum böyle değildir inşallah.

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 4.5G'li SIM kartlar için para talep ediyor, AVEA'da durum böyle değildir inşallah.
Yanlış gormedim işe türkcell para talep etmiyor diye biliyorum 4.5g li hatlar için ayrıca zaten eskı hatların hepsine 4.5g ye uyumlu degil demiş avea suan ucret kasıyor dıye bılmıyorum direk 4.5g li hat alırsan bunu vermeme için hattı başka operatör tası sonra tekrar kullandığın operatör geç türkcell vodafone avea için geçerli

xmustx

xmustx

Üye
Sım ve cihaz uyumlu değil ikisi için aveaya bekleriz diye bir cevap aldım.kalsın

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Benim simkartım 4.5g ve aveada 10 tl.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
bu yıl sonuna kadar ucretsiz

Bende sadece sim uyumsuz cıktı 4.5g ye
TİM'e 29 TL para verdim, müşteri hizmetlerini arayıp şikayette bulundum. Yoğunluktan dolayı almaları gayet normal dedi.

yaren_70

Üye
Arkadaşlar 3 gün önce türkcell e geçtim 4.5 g sim kartı ücretsiz verdiler. Telimde not 3 9005.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Suan ister turkcell gec ister hattını 4.5g li yap turkcell de ücretsiz

paxera

paxera

Üye
Sakın şimdiden ücret verip değişim yapmayın bizler değil onlar bizim 4G kullanmamıza mecbur

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Aveadanda bugün bana mesaj geldi ve bedava değiştirebileceğimi yazıyor mesajda [emoji4] müsait bi Zaman bulursam gidip almayı düşünüyorum 4.5 g bir nano simkart [emoji16]

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Aveadanda bugün bana mesaj geldi ve bedava değiştirebileceğimi yazıyor mesajda [emoji4] müsait bi Zaman bulursam gidip almayı düşünüyorum 4.5 g bir nano simkart [emoji16]
1 ay ucretsiz hat degişmek

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Öyleymiş dostum bende bayiye gittiğimde öğrendim[emoji4] bu arada bedavadan değişim yaptılar değiştirecek arkadaşların haberi olsun...

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Umarım bir an once pttcell gelir 4.5g li hat

celilcemre

celilcemre

Üye
Teşekkürler bilgi için

• Beğen