avea değişik bi problem..:(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
avea değişik bi problem..:(
bi arkadaşımın avea hattıyla ilgili bi problemi var. olay şu
arkadaşımın numarasından isteği dışında çağrılar ve mesajlar atılıyor.mesajın atıldığı kişi kendi rehberinde kayıtlı olan birisi.o kişinin terslemesi üzerine:ehe olay açığa çıkıyor zatenn...
benim ilk defa duyduğum bi şey.. konu hakında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirimm..:)
mümkün müdür değil midir..bilemiyorumm..

in_dream

in_dream

Üye
hatla değilde sanki telefonla ilgili bir problemmiş gibi :allalla:

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
hani sabit hatlarda.hatta giriyorlar yaa ..acaba öyle bi şey mi var dedimm..:ehe

hazarcan

Üye
bu benimde bir tanıdığımın başına geldi hemen avea müşteri hizmetlerini arayıp şikayetinizi bildirmeniz gerekiyor. aksi taktirde bu olay devam edecektir

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
bu benimde bir tanıdığımın başına geldi hemen avea müşteri hizmetlerini arayıp şikayetinizi bildirmeniz gerekiyor. aksi taktirde bu olay devam edecektir
deneyecem teşekkürler

asicetin

asicetin

Üye
Arkadas suçu aveaya atmıyalım suç telefonda telefon syimbian işletim sistemli bir telefon %99 telefona virüs girmiş arkadasın telefonuna format atsın hiç birsey kalmaz

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
telefon symbianlı değill...

serhatserkan

Üye
arkadaşım telefonundan #330*0000#yes tuşuna bas sonra ##002# yes tuşuna bas sonra telefonu aç kapa , daha sonra teelfondan şebeke seçimini manuel olarak tercih et ve aveayı seç
durumun düzelip düzelmediğini kontrol et eğer durum devam ediyorsa sim kartı farklı bi cihazda dene muhtemelen cihaz kaynaklı bi durum eğer durum devam ediyorsa 500 ü arayabilirsin ama muhtemelen diğer cihazda sorunun çözülmüş olacak bu sorun cihaz kaynaklı bi probleme benziyor
durumun düzelip düzelmediğini veya ne şekilde çözüldüğünü paylaşırsan sevinirim

schumici

schumici

Üye
peki şu an sorun halloldu mu suçlunun kim olduğu anlaşıldı mı?

goygoy

Üye
ilginç

imece iletişim

imece iletişim

Üye
benim düşüncem sizlerden farklı bilemiyorum bu benim fikrim internet telefonu ile voip ile böyle şakalar yapılabilir.şimdi bilgisayarın yanında ve o telefon yanında olsun arkadaşınız voip programı ile istediği kişinin telefon numarasını yazıp mesaj atabilir telefon yanlızca yanında olsun yeter cünkü o telefona onay mesajı gelir o numarayı onaylamak için bende voip var numaraları istediğim gibi değiştirebiliyorum.ew sabit avea türkcell telsim bana kalmış bu bana göre virüs te olabilir saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt