Avea dan cihaz alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Avea dan cihaz alınır mı?
Arkadaşlar prime mini tarifesine yeni geçtim. Yeni geçenlere faturaya ek cihaz veriliyormus. Aylık 37.5 tl fatura var sizce faturaya ek cihaz alınır mı zaten bu tarife den daha iyisi çıkmaz diye düşünüyorum.

okanbiz

okanbiz

Üye
hangi cihazi alcan .elma 6 mi

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
En uygun hangisi alınırsa artık. İphone 6 2800 tl ye geliyor. Normal faturam hariç

okanbiz

okanbiz

Üye
general mobile discovery2 al bence 800tl 8 cekirdek 2gb ram

snowbors

Üye
Sakın faturaya ek alma sana kitliyolar telefonu sıkıntı veya ariza çıkınca arkasında durmuyorlar
Tecrübeyle sabi ark.lar turkcell den t20 aldim 8 kere servise gitti kaldirdim attım avea ya geçtim bir hafta önce intorch4 aldim eşşeklik etmişin karşi tarafin sesi az geliyor aldigim bayii ugraşti tirt hemen servise telefonu alip adamin girtlagina sokasim geldi sakın ama sakın alma bir dahami TÖVBE BEDEVA VERSELER ALMAM

Serhan

Serhan

Üye
Sakın faturaya ek alma sana kitliyolar telefonu sıkıntı veya ariza çıkınca arkasında durmuyorlar
Tecrübeyle sabi ark.lar turkcell den t20 aldim 8 kere servise gitti kaldirdim attım avea ya geçtim bir hafta önce intorch4 aldim eşşeklik etmişin karşi tarafin sesi az geliyor aldigim bayii ugraşti tirt hemen servise telefonu alip adamin girtlagina sokasim geldi sakın ama sakın alma bir dahami TÖVBE BEDEVA VERSELER ALMAM
hadi canım bedavaya verseler herkesin alacağını biliyoruz :ehe