Avea aran kazanda değişiklik

Konu Sahibi
Avea aran kazanda değişiklik
16 Ekim 2009 tarihinden itibaren avea aboneleri diğer operatör ve sabit hatlardan arandıkları her 10 dk karşılığında 5 kontör hediye alabilecekler ve bu sadece ayda 30 kontörle sınırlı olacak!!!

hay ben böyle işin ne anladık ozaman??

Aveanın yapacağı iş bu kadar olur.

avea hattımı taşıyacaktım bir neden daha

Sınır neden oluyor ki?Değişikliği anladıkta

Mehmet

Emekli Yönetici
Aveayada bu yakışır zaten

Konu Sahibi
turkcell deki kampanyalara bak bide aveaya bak,trkcelle kazık derler ama avea turkcelli aratmıyo

bu saatten sonra avea bitmiştir bnm için....

dsfc

Üye
Arkadaşlar aveada biyerde haklı sınırsız faturalılar cıkınca herkes anasından babasından tanıdıgından 10.dk.arayıp kontör kazanıyodu haksız şekilde aveada bu olayın önüne gecmek icin yaptı bence

Katılıyorum. Böyle olması belki bizim için pek iyi olmadı ama yine de bir takım varyemezlerin önüne geçildi

Operatör değişikliğinden dolayı bir sürü bedava konuşma var. Bundan dolayı böyle yaptılar diye düşünüyorum.

avea ilk başta "müşterinin ayağı alışsın mantığı" ile hareket etti..belli bi sayıda aboneye ulaşıncada kazıklamaya başladı

Lanet olsun bu avea ya millit çıkartır bunlar düşürüyorlar

solgun50

Üye
ya bu anlamda en kralı vfone cep aran her 10 dk 5 kontör eee daha ne olsun hemde heryöne sınır felan yok normal tarifen neyse onunla ücretlendiriliyo hem de yeni numara taşıyanlara her ay 250 dk canavar...

ViperRKO

Üye
Avea ulaşsın belli bir kullanıcıya bak ne bicim kazık oluyor. vodafone en iyisi ama vodafonelu kimsemyok cevremde.

ya bişey soracağım kazandığımız kontörleri satabiliyor muyuz ?