AVEA 5MB/9KNTR Tartışmalarında Son Açıklama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi
Faturasız Hat Haftalık İnternet Paketi ile Avea faturasız hat aboneleri cep telefonundan internete rakipsiz fiyat avantajları ile bağlanır. Haftada sadece 9 kontör ödeyerek 5 MB'a kadar internet kullanım hakkına sahip olur.


Paket İsmi Paket Boyutu(MB) Paket Fiyatı Abonelik için Faturasız Hat Haftalık Paketi (PAKET5) 5 MB/hafta 9 kontör/hafta* ABONE PAKET5 yazıp,
9495'e gönderin.

* Fiyata KDV ve ÖİV dahildir.

 


Ozan

Ozan

Admin
Bilgi için teşekkürler
 
ycg35

ycg35

Üye
tek kötü yanı kalan mb yi öğrenemiyoruz ve paketi aldığım ilk gün tüm kontörlerim gitti avea yı aradım kontörleriniz sistem tarafından 24 saat içind gönderilecektir dediler 48 saati geçti anca geldi o süre içerisinde paketten yararlanamadım.. :@
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt