Avea 3g Jet kesinlikle almayınız!!!

Sponsorlu Bağlantılar

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
Avea 3g Jet kesinlikle almayınız!!!
Bir kullanıcı olarak benden size tavsiye eğer sinir hasatası olmak istemiyosanız almayınız 3g çeken yeri çok az .Onun için 10 lira fazla verin turkcell alın vodefone alın ama avea almayınız ...

• Beğen
Tepkiler: hrn_07

admiral23

admiral23

Üye
ben jet kullanıyorum menunum

sinsina

Üye
Aynen 2 mbpsyi gördüm

--------------- Ekleme ---------------

Yine de Turkcell alırsanız çok daha iyi. Diyarbakırda max. 14 mbps hız yaptılar.

Larock

Larock

Üye
eğer ki avea 3g şebekesine yakın iseniz sorun olmayacaktır. önemli olan bulunduğunuz yerdeki sinyal gücüdür.

TheLastDJ

Üye
Bende avea kullanıyorum memnunum. Ama almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem bulunduğunuz yerde 3G nin olup olmadığına bakarak alın pişman olabilirsiniz. Bu tüm operatörler için geçerli.

kraldost

kraldost

Üye
kardeş benimde tavsiyem şudur ben ilk önce jet aldım ilk aralar memnun kalmadım neden sebeke bir gelip bir gidiyor 99 lira verdim ön ödemeli hatlı aldım ilk üç ay top 4gb hediyesi vardı bir ayda kullandım bititrdim türkcelin yeni bir tarifesi çıktı ön ödemeli 4gb aylık 29 tl ondan aldım jetime taktım avea merkezi aradım jetin kilit kodunu aldım kırdım şimdi hangisinde daha cazip kampanya olunca hemen ona zıplıyorum asıl vın almayın sadece yanında data hattı var hediyesi falan yok 160 tl yuhhh akıllı olun muhasebenizi iyi yapın iyice araştırmadan karar vermeyin

fahrettin0322

fahrettin0322

Üye
vınn la ben şu an 4 mbps hızla bağlanıyorum 100 mb filmi 15 dakikada indirebiliyorum şebekeye uzaklığım 30 km

amaze1990

Üye
ben Turkcell 3g modem kullanıyorum...vınn 2 kere bozuldu...Tarifemi değiştirmek istiyorum...Aveaya mı yoksa Vodafone a mı geçmeliyim

pampilo

Üye
Vodafone'nun 3G deki üstünlüğü tartışılmaz

musti_4012

Üye
avea jet kullanıyorum hiç 3g sinyali yok insanı sinir ediyor vodafone geçeceğim onun kapsama alanı daha geniş tavsiyem sakın ave jet almayın!!!

matrixugur

matrixugur

Üye
diyarbakırda paşa ya internet bomba gibi :) fiberoptikleride döşüyorlar zaten diyarbakır hızlı internetle tanışacak :)

Üst Alt