Avatarınızın yalancısı ... avatarınızdan kişilik yapınız ve ruh haliniz analiz edilir

Sponsorlu Bağlantılar

TuMuBeMi

TuMuBeMi

Üye
ne zaman çarpılacan merak ediyorum:ehe

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi

cevap bekliyorum kolajjjjjjjjjjjjjjjjjj

bir kaç saattir yorum yaptığım için biraz yoruldum...

bu iş aceleye gelmez...acele acele de yorum yapmak istemiyorum...

belki bu avatar da aceleyle seçilip siteye konmuştur... tarafınızdan seçilmemiş yani... forum cep telefonu forumu olduğu için uygun olduğunu düşünerek koymuşsunuzdur... şu kadarını söyleyeyim acele işe şeytan karışır...
ortaya çıkardığınız eşyaları yada başka şeyleri.. öylece bırakıyor musunuz?

içiniz çok temiz... kendinize karışılmasına aşırı tepki veriyor musunuz? hayırlısı olsun...

ebuş...

ebuş...

Üye

Öz güven konusunda bir şey söylemedim zaten de ... çizdiğin o karikatürlerden sonra hiç birşey yapamadığını söylemen bana biraz grip geliyor... hiç başlamayı denemedin galiba... karanklığa girmek gibidir başlamak... merak etme karanlığa gözlerin alışınca o ışıksızlık içinde bile görebilecek yollar bulacaksın...

nasıl anlatsam.... karikatürleri kursa gitmeden önce ki zaten vazgeçtim kurs filan... birilerinin görmesini ve tepkilerini görmek istedim.. bir anda karar verdim resimleri koymaya anormal halime denk geldi normal bi ruh halindeyken böyle bişey yapamazdım ...baska düşünceler öğrenmek istedim yani çok mu çirkin yada kursta okadar pro. varken ben .....??? :bilmm neyse anlatmak istesemde anlatamıyorum zaten :D daha fazla konuyu dağıtmiyim ben ...yorumun içinde ço...ookk teşekkür ediyorumm

TuMuBeMi

TuMuBeMi

Üye

bir kaç saattir yorum yaptığım için biraz yoruldum...

bu iş aceleye gelmez...acele acele de yorum yapmak istemiyorum...

belki bu avatar da aceleyle seçilip siteye konmuştur... tarafınızdan seçilmemiş yani... forum cep telefonu forumu olduğu için uygun olduğunu düşünerek koymuşsunuzdur... şu kadarını söyleyeyim acele işe şeytan karışır...
ortaya çıkardığınız eşyaları yada başka şeyleri.. öylece bırakıyor musunuz?

içiniz çok temiz... kendinize karışılmasına aşırı tepki veriyor musunuz? hayırlısı olsun...

dediklerinizin hiç bi alakası yok .aceleyle seçmedim uygun olarak bu avatarı seçtim sadece ..
çim temizdir..

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
dediklerinizin hiç bi alakası yok .aceleyle seçmedim uygun olarak bu avatarı seçtim sadece ..
çim temizdir..

yakın akrabalarıma karşı o kadar da objektif olamamaya bilirm... ne de olsa tarafımdan üye yapılmış, gönlümün bir numarasısınız... avatarı koyarken bile sizinle iletişim halindeydik... zaten avatara gerek yoktu sizi tanımlamak için... benim bilmem de yetiyor

arkadaşlar hanım efendi eşim olur... kimse yanlış anlamasın...

arslansem

arslansem

Üye
Saçma değil mi :hmmm

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi

dün belki talep edersin diye senin için de birşeyler düşünmüştüm...

fakat sen bu yorumu yapınca ... objektif olmaz. o yüzden susuyorum... ama öngörümün doğruluk ihtimalini artırdın...

Utku

Utku

Üye
maxicep oyun cafeye taşınmalı konu:oke:

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
bende istiom:d:

--------------- Ekleme ---------------

:hmmmilginç :D

http://www.maxicep.com/customavatars/avatar402685_4.gif

sert kareakterin var... yalnız ve tek tabanca yaşamak sana daha çok huzur veriyor...
estetik önem verdiğin özelliklerden... daha doğrusu en çok dikkatini çeken özellik estetik...

iç dünyan dingin ve sessiz... o yüzden kafan fazla karışık değil...

şüpheci yaklaşımların var... özellikle karşına çıkan her olayın öncelikle olumsuz yönlerini görüyorsun...
ikna edilmesi zor birisin... detaylı izahlarla kanaat getiriyorsun...

en güzel özelliğin küçük şeylerle mutlu olabilmeyi bilmek... buna göre kanaat etmeyi bilen bir insan olduğunu da söyleyebilirm...

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
bende:ehe

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
bende istiyorum lütfeenn :tebessüm:
ayrıca bu yorumlamalarınız ve düşünme şekliniz ( diferansiyel düşünmeydi sanırım) çok ilginç :hmmm bu konuda nasıl kendinizi geliştirdiniz acaba ? şimdiden teşekkürler :)

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi

Uçaklara meraklısın... uçağa binme hayalin ve hevesi hep içinde kalmış..
arkadaşlarına kendini anlatmak konusunda biraz sıkıntı çekiyorsun...
çoğu zaman seni yanlış anlıyorlar... fakat gönüllerini çabuk alıyorsun...
gizemlisin... bazıları seni merak ediyor olabilir... nasıl biri olduğun hakkında...

yalnız fakat hareketli işler yapmak hoşuna gisiyor... başarılarını başkalarının görüp görmemesi seni pek ilgilendirmiyor...
başarıya, kendi iç dünyanla barışık olmak için koşuyorsun...

yaptığın her hatada ya da her başarısızlıkta tekrar ayağa kalkabilme gücünü kendinde buluyorsun... bu özelliğini sevdim

fnldstntn

Üye
Bende bende....

Perfect!

Üye
maxicep oyun cafeye taşınmalı konu:oke:

oyun kafeden buraya gelmesi daha iyi oldu oyun değil tam olarak eğer burası olmasa burç bölümü olacaktı ve orda kabolurdu bence güzel oldu bu

abi eğer sen bıkarsan konu kapanır....

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi

oyun kafeden buraya gelmesi daha iyi oldu oyun değil tam olarak eğer burası olmasa burç bölümü olacaktı ve orda kabolurdu bence güzel oldu bu

abi eğer sen bıkarsan konu kapanır....

desteğin için teşekkür ederim...

ne bıkması kardeş... arkadaşlar belki dikkat etmedikleri iyi ya da kötü özellikleri varsa...ona göre kendilerine çizgi belirleyebilirler...
iyi özelliklerini besleyip kötü özelliklerini kontrol altında tutabilecekleri bir yol açtık...
bu çalışmamı o açıdan faydalı buluyorum

fnldstntn

Üye
Abi beni unuttun...

Burak

Üye
abi bende bende :ehe

Üst Alt