Avatardan yayını kestim ~ Vazgeçtim, yayına devam xD :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Avatardan yayını kestim ~ Vazgeçtim, yayına devam xD :D
Rütük avatarıma engel koymadan, adım artiste çıktı ozan bey sağolsn :pro: :ehe

SALIHIN AVATARINA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR
Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 tarih ve 2008/402 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
the person you have called can not reached at the moment please try again later

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 of 2008/402.​

Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, 06/06/2008 tarih ve 2008/624 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
the person you have called can not reached at the moment please try again later
Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, 06/06/2008 of 2008/624.​
:ehe

bi müddet böyle takılcam :bigstar: iyi geceler..​

gececiler, geceniz nasıl geçio bakalıM?
bu arada bi kız sizden süre istese, naparsınız ? ben beklesem mi , yol mu versem tam karar vermedim :bilmem: :salincak::ehe
ali abiye sormak lazım aslında :allalla: :islik :ehe

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bi kız senden süre istediyse tamam de o süre dolana kadar hiç alakada olma, gelirse gelir gelmezse kendi bilir. Benim kardeşimi kaybeder sonuçta.

Sen bu arada çalışmalara devam edersin. Dünyada başka kız mı kalmadı? :pro:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
ztn kız dolu :ehe ama tatile gideceğim talihliyi belirleyene kadar , ali abinin izindeyim :ehe :D :kop:

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Sevmedim bunu gözlüklü salih'i tercih ederim...
Çok sıkıcı bir gece birazdan yatıp zıbarmayı düşünüyorum (yapıcak daha güzel bir şey yok sanırım)...
Boşver bu kız işlerini, Bırak ne halleri varsa görsünler, zaman istiyorsa zaten işin içinde bir şeyler vardır :) Aklını karıştırmıyım ama :p Ders düşün sen Salih öss'ye hazırlanmaya başla şimdiden bana benzeme :ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
biz öss ye girmeyen cinsteniz :ehe [meslek lisesi memleket meselesi dalgası varya :ehe ondan işte :D ]
ayrıca kız işleri olmadan da oluyor ama yazın bi yerde enerji sarfetmek gerekiyo, sağolsun iremm adımı beleşçiye çıkarsada, işsiz olunca :ehe malum genciz , ortamlara akmak en doğal hakkımız olsa gerek :ehe
ayrıca kız 1 ay bedava tatil yapıcak yanımda :ehe daha ne olsun :D tanıdık ayarladım 1 ay elim soğuk sudan soğuk suya girmicekmiş :ehe

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Her şey hazır bi kız mı eksik yani :ehe
Sende benim yerime çalış o zaman öss'ye, yada okulunuzda garip bir öğrenci alabilecek bir müdür var mı? geliyim hemen :)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
bizim okulda yeterince garip marip gurup murup var :ehe ayrıca ilçenin en tuhaf okulu da bizde, emosundan tut, ülkücüsüne, lezine, evliyasına :ehe her tür özenti veya özenti olmayan gencimiz mevcut :D

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Hmm pek ilgi çekici gözükmüyor, kendi okulumda kalıp öss'ye hazırlanmayı tercih ederim :)
Tabi kendi okulumda kalabilirsem :S

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
bu arada yayını kesmekten vazgeçtim, ip den bile engellesinler !! :ehe yılmamm :D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben senin şeyini kesicem fifada az sonra. :pro:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
balkoncu senii :sahan2:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Baltayla kesicem, yaş icabı. :pro:

:D

Ozan

Ozan

Admin
Artistsin len sen :ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
adminsin die , iyi düşünüorm ama ben o bildiğin artislerden değilim :ehe :kop: [artist de değilim, beleşçi de ama yapıştı :ss :ehe ]

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Salih acı var mı acı?

Kesim işlemi bitmiştir fifada. :pro:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
gece gece, eziyet yha.. :sahan2:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Oyunu bilmezsen tabi eziyet. :pro:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
oyunu bilmezsen dion, 87 de top direkte patladı :S kontrayla golu yiip kaybettim :ss şans yok bende :p :P:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Msn'den niye çıktın bakıyım sen. :pro:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
senin gibi 19:00'da mı uyanalım :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...