Avatar hd >apk+sd files >qvga,hvga,wvga (bütün androidlere uyumlu)

Sponsorlu Bağlantılar

nirv4n4

nirv4n4

Üye
    Konu Sahibi
Avatar hd >apk+sd files >qvga,hvga,wvga (bütün androidlere uyumlu)

Arkadaşlar harika android oyunuyla tekrar beraberiz.Gerçekten harika grafiklere sahip bir oyun.Kendi telefonumda denedim çalışıyor ( samsung galaxy gio ).Umarım sizdede çalışır.Buyrun Apk ve Sd files Tüm ekranlara uyumlu...

-QVGA (320x240)

APK :
SD FİLES :

-HVGA (480x320)

APK :
SD FİLES :

-WVGA (800x480)

APK :
SD FİLES :

Not:Konuyu bir yerden kopyaladım diye düşünmeyin.Kendi emeğimdir.

BİR TEŞEKKÜR YETER....:)

İSTEK OYUN VARSA ÖZELDEN YADA YORUM ATARAK BANA ULAŞABİLİRSİNİZ ELİMDEN GELENİ YAPARIM.

• Beğen
Tepkiler: orkunakbal, Amaru Shady ve " Tehlike "

AKINCI46

Üye
Teşekkürler. 480x320 yi indirdim. Evde deneyip yorum yazarım.Ayrıca mediafire'a upload ettiğin içinde teşekkürler.Zahmetsiz tıklayıp direk indirdim.

nirv4n4

nirv4n4

Üye
    Konu Sahibi

selimoruc

Üye
teşekkürler inşalah kurmayı beceririm :D

nirv4n4

nirv4n4

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler inşalah kurmayı beceririm :D

önemli değil iyi oyunlar :)

bu arada özür dileyerek sölüyorum arkadaşlar sd filesi nereye atacağımızı yazmamışım buyrun :(

sd-card/gameloft/games/...buraya

legolas29

legolas29

Üye
oha süpermişş saoll

yakup_

Üye
çalıştran varmı ya normalde bu avatar oyunu chainfire ile renkli hale getirilip oynanabiliyor diye biliyorum yani rootlamak gerekmiş teli ...

sametix81

sametix81

Üye
apkyi kurduktan sonra bu oyun copya orjinali indirin diyo

nirv4n4

nirv4n4

Üye
    Konu Sahibi
apkyi kurduktan sonra bu oyun copya orjinali indirin diyo

telefonun bütün bağlantılarını kesin hatta uçuş moduna alıp deneyin eğer aynı hatayı veriyorsa sd filesi yanlış yere attınız.

sd-card/gameloft/games/...buraya

kudrettin

Üye
galaksi ace da beyaz ekran sorunu var hvga

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..

pars_thlaspi

pars_thlaspi

Üye
dostum ben htc desirede denedim 800*480 i yükledim ama açılınca copy hatası veriyo telefonmu açmıyo yoksa benmi yapamadım dediğin yere attım datasınıda ama olmuyo uçakmodu fian dedim ama olmuyo sorun nerde acaba.?

Peocawe

Peocawe

Üye
Sanırım qvga yı 2 defa eklemişsin hvga yok. Denedim hata verdi hvga olmadığı için.

KELGER

KELGER

Üye
kardeş rootlu da daha iyi çalışır demişler ama root lu ne yaptıktan sonra daha iyi çalışır.

dessa77

Üye
saol kerdeş ama benim pc demi sorun yoksa maxi cebin yeni sitesindemi konuları bi türlü göremiyorum :(

lolaman

lolaman

Üye
Galaxy Y de deniyorum inşallah çalışır...Teşekkürler..

yunus0545

Üye
bunun vodafone 945 e göre olan varmi yani 240x480 çözünürlükte

legolas29

legolas29

Üye
kardeşim qvga 2 kere eklemişşin ben t20 de denedim copy hatası verdi original değil diyor... güncelle lütfne yada konu kilit!

Üst Alt