Galaxy S3 i9300 ATILA ROM 4.4.4 3G ARAMA VAR !!!

Sponsorlu Bağlantılar

bark_41

bark_41

Üye
kartal kardeş bu rom nasıl acama stock s3 görünümlümü tavsiye ediyormusun
müzik çalar ve ram sorunu var mı
Stock s3 yani 4.3'e göre bazı ufak değişiklikler var sanırım,
Elipse romun görselliği varsa bunun stabilitesi var diyebilirim.
Ben onlarca rom yükledim, benim için stabilite görsellikten daha önce gelir.

• Beğen
Tepkiler: kartal2378

kartal2378

kartal2378

Üye
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
eyvallah kardeş peki kernel ne kullanıyorsun
beyaz klavyeyi yükledim sorun oldu acaba beyaz klavye apk bilen var mı

uzman47

uzman47

Üye
Konu icinde iki tane link verdim biri note3 digeri s6 klavye apk.leri root explorer ile yuklemen gerekiyor nasil yapilacagi onceki sayfada paylasildi..

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Konu icinde iki tane link verdim biri note3 digeri s6 klavye apk.leri root explorer ile yuklemen gerekiyor nasil yapilacagi onceki sayfada paylasildi..
s6 olmuyor sadece diger verdiğin linkteki klavye uyumlu keşke diger klavyelerde olsaydı alpha diye gri klavye var 4.4.4 onu yüklemek isterdim ama kaç defa denedim olmuyor yokmu bunun çaresi hepsi samsungIME apk fark nerde

bark_41

bark_41

Üye
deneme şansım olmadı görüntülü görüşmeyi zaten romun başlığında belirtilmiş 3G arama var diye gerçekten iyi bir rom ben v4 kullanıyorum v5 .1 nasıl fark varmı bilmiyorum ama eclipse rom kullanıyordum bana göre eclipse den daha iyi geldi
Eclipse 7.0'ın görselliği var, stabilite ise bir kaç gün sonra bom...
sammy Port Atila_v5.1.1_PB1-NEE_Odexed
romda ise görsellik stock,Android versiyon 4.4.4 farkıyla
Maximum stabilite:)
Karar sizin arkadaşlar.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
v5.1.1 i bu gün yükledim çok iyi v4 de çok iyidi klavye sorunu olmasa on numara rom geçen yüklediğimiz klavyeyi sevmedim kendi klavyesiyle kullanıyorum başka klavyeleri yüklemek istiyorum olmuyor bunun çözümü yokmu rom yapan arkadaşlar bu işe bir el atsa onlar için çocuk oyuncağı zannedersem

uzman47

uzman47

Üye
v5.1.1 i bu gün yükledim çok iyi v4 de çok iyidi klavye sorunu olmasa on numara rom geçen yüklediğimiz klavyeyi sevmedim kendi klavyesiyle kullanıyorum başka klavyeleri yüklemek istiyorum olmuyor bunun çözümü yokmu rom yapan arkadaşlar bu işe bir el atsa onlar için çocuk oyuncağı zannedersem
Yukledigin note3 klavyesiydi heralde. Emojiler renklimiydi bide bu klavyenin rengi siyah miydi?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
siyahdı emojiler dediğin ne bilmiyorum ama renkli bişey yoktu şahsen ben sevmedim

bark_41

bark_41

Üye
Yukledigin note3 klavyesiydi heralde. Emojiler renklimiydi bide bu klavyenin rengi siyah miydi?

• Beğen
Tepkiler: uzman47
uzman47

uzman47

Üye
Siyah klavyeden memnun degilseniz gri s5 klavyesinin linkini paylasabilirim.

bark_41

bark_41

Üye
Siyah klavyeden memnun degilseniz gri s5 klavyesinin linkini paylasabilirim.
Rakamların olduğu kutucuklar daha büyükse daha iyi olabilir benim için.
Beyaz klavyenin resmini atabilirseniz güzel olur.

uzman47

uzman47

Üye
Rakamların olduğu kutucuklar daha büyükse daha iyi olabilir benim için.
Beyaz klavyenin resmini atabilirseniz güzel olur.
Klavye beyaz degilde gri s5 klavyesi boyutlar ayni sanirsam . Verecegim indirme linkine tikla apk dosyasi inecek o dosyayi normal olarak telefona kur. Kurulduktan sonra uygulamaya girdiginde kk keyboarda tiklican ve s5 klavyesini indireceksin. Istersen iphone emojide var onuda indirebilirsin. Digerleri s3 4.3 rom icin note3 klavyesidir.
javascript:void(0);

Iphone tarzi emojiyi yuklemek istersiniz system fonts icine kopyaliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: bark_41
bark_41

bark_41

Üye
Ben bunu indirip yüklemiştim, kk klavyeyi indirmek için mega ya yönlendiriyordu ve mega da link fount hatası veriyordu, link silinmiş demek ki.

• Beğen
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
Klavye beyaz degilde gri s5 klavyesi boyutlar ayni sanirsam . Verecegim indirme linkine tikla apk dosyasi inecek o dosyayi normal olarak telefona kur. Kurulduktan sonra uygulamaya girdiginde kk keyboarda tiklican ve s5 klavyesini indireceksin. Istersen iphone emojide var onuda indirebilirsin. Digerleri s3 4.3 rom icin note3 klavyesidir.
javascript:void(0);

Iphone tarzi emojiyi yuklemek istersiniz system fonts icine kopyaliyorsunuz.
uzman kardeş kk keybord tıklıyorum inmiyor 404 hatası veriyor

• Beğen
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
Orayi denememistim. Neyse ben arastiririm yine birsey bulursam paylasirim. Siyah note3 le devam simdilik o zaman :)
tamam kardeş şimdilik devam bende var s5 klavye ama bu romda alışmıyor malesef anlamadım gitti

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Siyah klavyeden memnun degilseniz gri s5 klavyesinin /QUOTE] alpha gri 4.4.4 klavye var resim ve link veremiyorum çok güzel bir klavye senin vereceğin klavyede öyledir inşallah

Son düzenleme:
uzman47

uzman47

Üye
back to noot 4.4.4 rom icin paylasilmis s6 lollipop mod var muhtemelen bu romda da calisir . V5 olani indrip flashlayabilirsiniz. Ama yedek alin ne olur ne olmaz.Denemek isteyenler icin link...

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
denerim biara bunu normal flaşh layacağız değilmi

Üst Alt